کد خبر: 127609906
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » دمای قم به 41 درجه می رسد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: امروز کمترین و بیشترین دمای استان 16 درجه و 41 درجه است، همچنین فردا بیشترین و کمترین دما در قم هم به ترتیب 16 درجه و 41 درجه خواهد بود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، محمدرضا قاضی امروز با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قم طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری با وزش باد همراه بوده و جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز کمترین و بیشترین دمای استان قم 16 درجه و 41 درجه است، فردا نیز بیشترین و کمترین دما در استان به ترتیب 16 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است، جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای استان قم طی روزهای آتی اظهار کرد: در روز شنبه هفته آینده حداقل و حداکثر دمای استان 16 درجه و 40 درجه است، در آن روز آب و هوای قم صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته گرم ترین و سردترین نقطه استان به ترتیب منطقه جمکران با 41 درجه و شهر قم با 16 درجه بود.

قاضی با اشاره به وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی اظهار کرد: برای سه روز آینده برای اغلب نقاط کشور جوی پایدار و آسمانی صاف پیش بینی شده است، تا آخر هفته در مناطق غربی و جنوب غربی کشور، دامنه‌های جنوبی و شمالی رشته کوه البرز و نیز نواحی مرکزی کشور ماندگاری هوای گرم را خواهیم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 16 درجه و 41 درجه بود.

انتهای پیام/ 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین