کد خبر: 127711453
تاریخ انتشار: جمعه 10 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » نیم فصل دوم بازیکنان جدیدی جذب می کنیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: نیم فصل دوم بازیکنانی را اضافه خواهیم کرد و اگر هم نشد با همین نفرات فوتسال متفاوتی را به نمایش خواهیم گذاشت.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، سید وحید غیاثی پس از پیروزی برابر شهروند ساری در هفته دهم لیگ برتر فوتسال در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت:پیروزی امروز را به‌تمامی هواداران تیم آتلیه طهران قم تقدیم می‌کنم چراکه همیشه یاور ما بوده‌اند.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم با اشاره به اینکه مسابقه سطح بسیار بالایی را داشت٬ افزود: هر دو تیم بازی جوانمردانه را انجام دادند و هرگز وارد حاشیه نشده و هیچ‌گونه حرکت ضد فوتسالی را از خود بروز ندادند.

وی گفت : از بازی لذت بردم چراکه مسابقه بسیار زیبا بود و در ثانیه‌های پایانی استرس بالایی داشت اما با توجه به اینکه تیم ما بسیار جوان است در زمانی که گل می‌خوریم بسیار زود تیم به هم می‌ریزد.

غیاثی عنوان کرد: در نیم‌فصل دوم بازیکنانی را اضافه خواهیم کرد و اگر هم نشد با همین نفرات فوتسال متفاوتی را به نمایش خواهیم گذاشت.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم با اشاره مجدد به جوان بودن میانگین سنی بازیکنان تصریح کرد: این بهترین تیمی است که در 8 سال گذشته در فوتسال قم شاهد بودیم چراکه هیچ حاشیه‌ای را نداریم و از رسانه تقاضا می‌کنم مثل همیشه یاور ما باشند.

انتهای پیام/ 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین