کد خبر: 127885545
تاریخ انتشار: شنبه 11 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » 88 رسانه میثاق نامه اخلاق حرفه ای را امضا کردند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امضا میثاق نامه اخلاق حرفه ای توسط رسانه های کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: در حال حاضر 88 رسانه از مهم ترین رسانه های کشور نسبت به امضای این میثاق نامه اقدام کرده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، حسین انتظامی جمعه شب در نشست صمیمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرهیختگان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای که در سالن معصومیه قم برگزار شد، در خصوص سخن رئیس جمهور درباره بخش مطبوعات بیان کرد: رئیس جمهور در خصوص اصلاح قانون مطبوعات و ارائه لایحه سازمان نظام رسانه ای وعده داده بود و در حال حاضر قانون مطبوعات مراحل نهایی خود را در دولت سپری می کند.

وی در خصوص برگزاری انتخابات خانه مطبوعات در استان‌های مختلف کشور بیان کرد: انتخابات خانه مطبوعات در این دوره با شفایت خوبی برگزار شده و در حال حاضر ظرفیت‌های مطلوبی در خانه‌های مطبوعات به وجود آمده است.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امضا میثاق نامه اخلاق حرفه ای توسط رسانه‌های کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است، بیان کرد: امضای این میثاق نامه نشان دهنده بلوغ رسانه ای است.

وی یادآور شد: در حال حاضر 88 رسانه از مهم ترین رسانه‌های کشور نسبت به امضای این میثاق نامه اقدام کرده اند.

وی در خصوص فعالیت کانون‌های تبلیغاتی نیز اظهار کرد: پنجره واحد برای صدور مجوز کانون‌های تبلیغاتی در نظرگرفته شده و در این خصوص همکاری بین وزارت ارشاد، وزارت صنعت معدن و تجارت و شهرداری‌ها شکل گرفته است.

انتهای پیام/ 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین