کد خبر: 127931018
تاریخ انتشار: شنبه 11 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » تعامل دستگاه های اجرایی استان با شهرداری قم زمینه خدمات رسانی مناسب را فراهم کرده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: معاون شهردار قم گفت: در حوزه ساخت و ساز و توسعه مسکن در سطح شهر قم نیازمند توسعه شبکه خدماتی هستیم به همین جهت تعامل تنها راه پیشرفت و توسعه خواهد بود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:معاون شهردار قم:
تعامل دستگاه‌های اجرایی استان با شهرداری قم زمینه خدمات رسانی مناسب را فراهم کرده است

معاون شهردار قم گفت: در حوزه ساخت و ساز و توسعه مسکن در سطح شهر قم نیازمند توسعه شبکه خدماتی هستیم به همین جهت تعامل تنها راه پیشرفت و توسعه خواهد بود.

به گزارش قم نیوز، علیرضا قاری‌قران با اشاره به اینکه امسال فاز پنج پروژه عمار یاسر در حال تملک است، اظهار کرد: ورود به این پروژه با یک برنامه کلی انجام شده است به همین علت کمتر جزییات مورد توجه قرار گرفته در حالی که بهتر بوده این پروژه را به صورت فاز به فاز آزادسازی می‌کردند و بعد از بدنه مسیر به دنبال مباحث جانبی می‌رفتند.

وی اضافه کرد: شیوه هزینه‌های انجام شده به صورتی بوده که اعتبارات در دوره‌ای به پایان رسیده و پروژه نیمه کاره و زخمی رها شده و به بخش اجرا نرسیده است اما مجبور هستیم در حوزه تملک و سرمایه‌گذاری طی امسال و سال آینده به این پروژه نگاهی ویژه داشته باشیم.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با تاکید بر اینکه شهرداری باید به صورت مستمر در قالب قراردادهای مختلف برای جذب سرمایه‌گذار تلاش کند، تصریح کرد: اکنون باید جذب سرمایه‌گذار لازم را دنبال کنیم تا بتوانیم در قالب قراردادهای مشخص پروژه‌های جدید را در سطح شهر رقم بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: هر چند برخی از امور به شهرداری واگذار نشده اما این مجموعه قیم امور مختلف شهری است و اگر شهرداری ارتباطات مناسبی داشته است می‌تواند دستگاه‌ها را به سمتی سوق دهد که با آنها به تعامل کاری برسد؛ اکنون شهرداری قم با شرکت‌های خدماتی ارتباط دو طرفه دارد.

قاری‌قرآن با تاکید بر اینکه تعامل شهرداری قم با دستگاه‌های اجرایی مطلوب است، عنوان کرد: در حوزه ساخت و ساز و توسعه مسکن در سطح شهر نیازمند توسعه شبکه خدماتی هستیم به همین علت تعامل تنها راه پیشرفت و توسعه خواهد بود.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم ادامه داد: اگر تعامل مناسب و به جای خود انجام و منافع طرفین درنظر گرفته شود مشکلی وجود نخواهد داشت و کار به شیوه مطلوب انجام می‌شود، هر چند در برخی از موارد اختلافاتی بوده اما این اختلافات منجر به معارض و مشکل اساسی در پروژه‌ها نشده است.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین