کد خبر: 128088942
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » بلایی که بر سرمان هوار شد!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدرنیته و مدرن شدن، امروز کاری با جوامع مسلمان کرده که در ترازوی قانون و عدالت کفه به نفع قوانین سرکاری و پیش افتاده و دست ساز بشر که منتج به حقوق های لیبرالی و سکولاری می شود سنگینی می کند تا قوانین حکیمانه خالق عالم!

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، تصور کنید، در خیابان پلیس راهور با همراهی ناجا برای حفظ جان موتورسواران با کمین های زنجیره ایی تلاش می کنند تا کلاه بر سر این جماعت بگذارند. جالب اینکه سماجت راهور برای این کار تا جایی است که مثلا در حد فاصل میدان ولیعصر تا پارک ملت بالغ بر چهار اکیپ می گذارد تا ثابت کند که جان موتورسواران را بیشتر از خودشان دوست دارد. این در حالی است که اطراف این اکیپ های مسمم ناجایی، هستند افرادی که مجرمانه، روح و روان جوانان را به اسارت تن فروشی خود در می آورند و آزادانه و در مقابل ماموران ناجا مشغول لجن پراکنی در جامعه هستند. حتی دیده شده موتورسوارانی وقتی کلاه به سر می کنند آنقدر آزادی عمل بدست می آورند که حتی زنان مکشفه و نیمه برهنه را از مقابل تورهای برخورد با موتورسواران متخلف عبور می دهنده!
 
اگر در پارک های بزرگ مثل چیتگر و ارم و لاله و... رفته باشید قطعا با این صحنه برخورد کرده اید که مثلا اگر نزدیک دریاچه و یا چمن ها و یا فضاهای خاص شوید در جیک ثانیه مامور محترم سراغ تان می آید و حسابی از خجالتتان در می آید. یا اینکه اگر در موقعیتی غیر از موقعیت های مشخص شده تلاش کنید که خودروی خود را پارک کنید با مامور وظیفه شناس و قبض جریمه مواجهید. این در حالی است که در جوار همین مامورین زحمت کش در همین پارکها جماعتی با عشوه گری شتری و بزک و دوزک های اتاق خوابی و در نهایت معاشقه در ملاعام مشغول آلوده کردن جامعه به صحنه های مشمئزکننده جنسی و تکثیر ویروس بی حیایی در بین مردم هستند.
 
از این ها بگذریم. در محاکم قضایی و ساختمان های ضابطینش که فرض بر این است که مجرمان آزادی عمل نداشته و از این مراکز به نوعی فراری باشند دیده می شود زنان مجرم بدحجاب با فیکورهای حق به جانب در این مراکز حاضر شده و این در حالی است که در این مراکز به عنوان نمونه ورود گوشی تلفن همراه ممنوع است و به شدت کنترل می شود که کسی گوشی همراه به داخل این مراکز نبرد.
 
در فرودگاه ها، مترو، ادارات دولتی و.... وضع به همین منوال است. یعنی نیروهای انتظامی آنقدر که در قبال برخی موارد پیش پا افتاده که در نهایت نفع و ضررش به یک و یا دونفر بر می گردد احساس مسئولیت می کنند نسبت به مقابله با تبرج و اباحه گری که جامعه ای را متلاشی می کند احساس مسئولیت نکرده و بی تفاوتند.
 
مدرنیته و مدرن شدن، امروز کاری با جوامع مسلمان کرده که در ترازوی قانون و عدالت کفه به نفع قوانین سرکاری و پیش افتاده و دست ساز بشر که منتج به حقوق های لیبرالی و سکولاری می شود سنگینی می کند تا قوانین حکیمانه خالق عالم! عمل کاریکاتوری به قانون درد و بلایی است که امروز جامعه را به بند کشیده است تا جایی که عده ای هنجارشکن به این باور رسیده اند که تیغ قانون در برابر کشف حجاب و برهنگی، برش لازم را ندارد و به اصطلاح دست و پا بسته است و به همین خاطر وقیحانه در مقابل ضابطان دستگاه قضایی، ماموران قانون و مراکز مرتبط با آنها حاضرشده و هنجارشکنی شان را با غلظت بیشتری پی می گیرند.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین