کد خبر: 128123163
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » 90 درصد رینگ سوم شهر قم تکمیل شده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: معاون شهردار قم گفت: در حوزه ارتباطات جامع حمل و نقلی شهر به دنبال تکمیل رینگ سوم هستیم که اکنون 90 درصد رینگ تکمیل شده و ادامه جاده اراک که به پردیسان متصل می شود به عنوان مسیری خارج از محدوده شهری بخش باقیمانده این رینگ است.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، علیرضا قاری‌قرآن با اشاره به انجام اولویت‌بندی برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر قم در سال جاری افزود: امسال بر اساس بودجه پیش‌بینی شده برای پروژه‌های شاخص از جمله پروژه‌های تکمیل‌کننده رینگ دوم و سوم شهری، ادامه بلوار جمهوری در منطقه دو ، تقاطع‌های غیر همسطح شهرک قدس و میدان ولیعصر(عج) دسته‌بندی مطلوبی داشته‌ایم.

وی اضافه کرد: در حوزه ارتباطات جامع حمل و نقلی در سطح شهر با اجرای تقاطع‌ها به دنبال تکمیل رینگ سوم هستیم که اکنون 90 درصد رینگ تکمیل شده و ادامه جاده اراک که به پردیسان متصل می‌شود به عنوان مسیری خارج از محدوده شهری بخش باقیمانده این رینگ است که در این راستا هماهنگی‌های لازم با اداره‌کل راه و شهرسازی و استانداری قم انجام شده تا اقدامات لازم این پروژه دنبال شود.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم خاطرنشان کرد: فاز تکمیلی بلوار آیت‌الله بروجردی و اتصال آن به زیرگذر شهید کریمی، بلوار پیامبر اعظم(ص)، میدان ولیعصر(عج)، بلوار امام علی(ع)، جاده اراک و پردیسان در سال جاری دنبال می‌شود.

وی از امتداد بلوار جمهوری اسلامی و اتصال آن به بلوارهای یادگار امام و فردوسی به عنوان اولویت‌های شهرداری قم برای تکمیل رینگ دوم شهری یاد کرد و گفت: اکنون بخش قابل توجهی از پروژه‌های عمرانی شهر به پایان رسیده و طی ماه‌های باقیمانده سال جاری و سال آینده رینگ دوم و سوم شهر به نتایج مطلوبی می‌رسد و ارتباطات منسجم‌تری را در سطح شهر شاهد خواهیم بود.

قاری‌قرآن یادآور شد: در تقاطع فردوسی با پیامبر اعظم(ص) نیازمند احداث زیرگذر هستیم که این پروژه در انتهای سال جاری یا ابتدای سال آینده دنبال می‌شود؛ اتصال فردوسی با تقاطع شهید صدوقی و در نتیجه اتصال آن به سه راه ارتش و بلوار یادگار امام پروژه‌های کلان شهرداری است که برای تکمیل آنها در سال‌های آینده برنامه‌ریزی شده است.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین