کد خبر: 130231504
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 شهريور 1396
خانه » حواشی » عرفان » پیام استاد انصاریان بمناسبت فجایع میانمار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از عرفان:

هو المنتقم
ما عشت اراک الدهر عجبا
این کلامی است که حضرت زهرا (علیها‌السلام) در روزگاری که همه حقوق اهل‌بیت(علیهم‌السلام) را در روز روشن به غارت بردند، و تهدیدات سنگین مردم را در خوف و هراس فرو برده بود، و خون‌ها به ناحق ریخته می‌شد، و افراد را زنده زنده در آتش می‌سوزاندند، و حقوق بشر همه ارزش خود را از دست داده بود در سخنرانی خود در جمع زنان مدینه بیان فرمود، مفهوم کلام صدیقه کبری(علیها‌السلام) این است که تا زمانی که زندگی می‌کنی روزگار شگفتی‌ها به تو نشان می‌دهد!
روزگار ما به صورتی گسترده تر شگفتی‌ها نشان می‌دهد، کلماتی چون آزادی، دمکراسی، حقوق بشر ... مسخ شده و پوششی بر اسارت، استبداد، و جنایت‌های غیرقابل باور قرار گرفته، حقوق بشر یعنی حفظ اسرائیل، وهابیت، داعش، القاعده و ... آزادی یعنی میدان‌داری استعمار بر ضد ملت‌ها، دمکراسی یعنی دیکتاتوری مطلق، یمن را ویران می‌کنند و مرد و زن و کودک را زیر بمباران‌های ممنوعه می‌کشند، فلسطینیان را به بدترین وضع جان و مال و خانه‌هایشان را نابود می‌نمایند.
صدها هزار نفر را در عراق و افغانستان و سوریه به بدترین وضع به قتل می‌رسانند، در حالی که نهادهای بین‌المللی از جمله نهاد حقوق بشر ساکت و بلکه پشتوانه ستم‌‌گرانند.
فاجعه اخیر میانمار که مردم را با خانه‌هایشان زنده زنده می‌سوزانند، زن و کودک و جوان را سر می‌برند راه فرار را بر مظلومان مین‌گزاری می‌کنند دل هر صاحبدلی را به شدت به درد آورده است، این جنایات به دست بوداییانی صورت می‌گیرد که طبق شواهد و دلایل مستند، وطنی کشور میانمار نیستند، این جنایات به جرم مسلمان بودن ستمدیدگان میانمار انجام می‌گیرد که سالهاست وطنی این سرزمین‌اند و پیش از بودائیان در آنجا می‌زیستند.
برای شیعیان اهل‌بیت(علیهم‌السلام) جان همه انسانها محترم و با ارزش است، برای پیروان اهل‌بیت(علیهم‌السلام) مطرح نیست که مظلوم متدین به چه آئینی است، شیعه جنایات ستم‌کاران را محکوم می‌کند و آرزو دارد که زمینه‌ای برایش جهت نجات همه مظلومان از چنگال گرگان زمان پیش‌آید.
وای بر دولت‌هایی که ادعای مسلمانی دارند و خود را اهل‌سنت می‌دانند و قدمی برای مسلمانان میانمار سنی‌مذهب بر نمی‌دارند! وای بر آنان، از روز قیامت! این دولت‌ها غلامان حلقه‌‌بگوش آمریکا و اسرائیل‌اند و در کشتاری که از امت‌اسلامی می‌شود اینان شریک جرم صف اول هستند، به اسرائیل کمک می‌دهند، پشتوانه داعش‌اند، از بیت‌المال مسلمانان علاوه بر هدیه‌های گران قیمت میلیاردها دلار سرسام‌آور به بت‌ بزرگشان که او را می‌پرستند یعنی ترامپ این دیوانه مشروب‌خوارِ پول پرست می‌دهند و می‌کوشند اسرائیل و صهیونیسم را از خود راضی نگه‌دارند گرچه به قیمت نابودی ملت‌های اسلامی بیدار شده تمام شود!!
شیعه با توجه به آموزه‌های اهل‌بیت (علیهم‌السلام) مسلمانان همه ممالک را برادر دینی خود می‌داند، و جان و مال و ناموسشان را جان و مال و ناموس خود می‌شمارد. نفرین بر حکومت‌هایی که نه به سنی رحم‌ می‌کنند نه به شیعه! نفرین بر آن مدعیان مسلمانی که چند میلیون انسان را در یمن می‌کشند و زنده‌ها را در گرسنگی و بی‌داروئی می‌گذارند! نفرین بر پرورش دهندگان داعش، نفرین بر غارتگران بیت‌المال مسلمین! نفرین بر دولت و ارتش جنایت‌کار بدتر از هیتلر میانمار! نفرین بر زن بی‌رحم و بی‌محبت و جنایت‌کاری که بر میانمار حکومت ‌می‌کند و از حس مادری و عاطفه کاملا بی‌بهره است! و نفرین به اربابان همه آنان یعنی آمریکا و اسرائیل و انگلیس و دولت‌هایی که پشتوانه ستم‌کارانند. این است شگفتی‌هایی که این روزگار به ما نشان می‌دهد.
مهار حکومت در بیشتر مناطق جهان به دست مردمانی بدتر از گرگ، و درنده‌تر از شیر و بی‌رحم‌تر از وحشیان جنگلی و مشتی ‌نفهم و نادان و حیوان مجسم است.
درود و رحمت خدا بر مظلومان میانمار، یمن، عراق، افغانستان، سوریه و به ویژه مدافعان حرم و صلوات خدا بر مسلمانانی که با قامتی راست در برابر دولت‌های ستم‌کار و قلدران ایستاده‌اند و تحت هیچ شرایطی حاضر به دین‌فروشی نیستند.
و الی الله المشتکی
حسین انصاریان
16/6/1396 شمسی


منبع : پایگاه عرفان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین