کد خبر: 13304258
تاریخ انتشار: چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394
خانه » بازرگانی و صنعت » اخبار عصر خودرو » پیشرفت فیزیکی 18 درصدی آزاد راه منجیل _رودبار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

عصرخودرو: مجری آزاد راه منجیل _رودبارگفت: طبق آخرین برآوردهای صورت گرفته فاز اول آزاد راه منجیل _رودبار پیشرفت فیزیکی 18 درصدی داشته و زمان در نظر گرفته شده برای اتمام این پروژه 18 ماه است که امیدواریم در خرداد ماه سال 95 به پایان برسد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار عصر خودرو:

 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل ازباشگاه خبرنگاران، پناهی مجری آزاد راه منجیل _رودباربا بیان اینکه آزاد راه رودبار _منجیل به طول 11.3 کیلومتر است گفت: در فاز اول این پروژه 3 هزار و 180 متر از آذر ماه سال 93 آغاز گردید.

وی در ادامه افزود: طبق آخرین برآوردهای صورت گرفته فاز اول این پروژه نیازمند 180 میلیارد تومان و زمان در نظر گرفته شده برای آن 18 ماه است که امیدواریم در خرداد ماه سال 95 به پایان برسد.
مجری آزاد راه رودبار_منجیل  با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه تا به امروز 12 درصد بوده است، افزود: ابتدای این پروژه را با احداث تونل و ابنیه فنی آغاز کردیم و باتوجه به اینکه عرشه پل فلزی و زمان بر است و پس از نصب این عرشه سرعت کار افزایش می یابد.
پناهی به فاز دوم این پروژه اشاره کرد گفت: فازبعدی این پروژه به طول 8هزارو 108 متر در دست مطالعه است و تفاهم نامه همکاری با یکی از بانک ها منعقد گشته و ظرف چند ماه آینده آغاز می شود.
وی تصریح کرد: عمدتا ساخت آزاد راه‌ها بر عهده بخش خصوصی است بنابراین با ایجاد عوارضی در این آزاد راه‌ها باید بخش از سود و اصل سرمایه آنها تامین شود.
مجری آزاد راه منجیل _رودبار با بیان اینکه شعار اصلی آزاد راه‌ها افزایش ایمنی ،سرعت ،کاهش هزینه ها و تلفات جانی است افزود: در فاز اول این پروژه مسافت ها کاهش نخواهد یافت و تنها زمان تردد در این مسیر کاهش  می یابد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین