کد خبر: 13305156
تاریخ انتشار: چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394
خانه » بازرگانی و صنعت » اخبار عصر خودرو » طرح آمارگیری مبدا – مقصد در جاده های ایلام اجرا می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل حمل و نقل ایلام:

عصرخودرو: مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان ایلام گفت: طرح آمارگیری مبدا – مقصد در جاده های ایلام اجرا می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار عصر خودرو:

 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم، مهرداد جهانی اظهار داشت: مهم‌ترین هدف این طرح دستیابی به آمار و اطلاعات تردد در محورهای منتخب استان ایلام است.

وی افزود: از دیگر اهداف این طرح می‌توان به ساماندهی حمل و نقل جاده‌ای، ایمن سازی عبور و مرور، استفاده بهینه از امکانات موجود، تهیه الگوی سفرهای جاده‌ای در راستای برنامه ریزی و مدیریت بهینه برای کاهش سوانح جاده‌ای اشاره کرد.

 مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان ایلام عنوان کرد: مدت زمان اجرای این طرح را چهار روز اعلام کرد. وی گفت: این طرح همزمان با سراسر کشور از 16 الی 20 اردیبهشت ماه سال جاری در محورهای منتخب استان بصورت شبانه روزی انجام می‌شود.

وی تعداد ایستگاه های پیش بینی شده برای اجرای طرح آمارگیری در استان را پنج نقطه اعلام و بیان کرد: نتایج این آمارگیری بصورت اطلاعات پایه، مبنای برنامه ریزی و تصمیم گیری آتی مورد توجه برنامه ریزان بخش حمل و نقل جاده‌ای قرار خواهد داشت.

جهانی از متوقف سازی وسایل نقلیه و تکمیل پرسش نامه از سوی عوامل این طرح خبر داد و از تمامی رانندگان و کاربران جاده‌ای درخواست کرد در تاریخ‌های یاد شده با دست اندرکاران این طرح همکاری لازم را داشته باشند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین