کد خبر: 13309967
تاریخ انتشار: چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394
خانه » بازرگانی و صنعت » اخبار عصر خودرو » کاهش 300 کیلومتری مسیر خوزستان به پایتخت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار لنده مطرح کرد

عصرخودرو: فرماندار شهرستان لنده از کاهش 300 کیلومتری مسیر خوزستان به پایتخت خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار عصر خودرو:

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از فارس، محمد مرادی بعد از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پل ارتباطی جاده تراب به پاتاوه در شهرستان لنده، بیان داشت: شهرستان لنده دارای قدمت تاریخی، فرهنگی و سیاسی خاصی در سطح استان بوده که روزگاری آن را به عنوان مرکز بخش ثلاث می‌نامیدند.

وی افزود: سال‌ها چشم‌ انتظاری مردم این شهرستان برای خروج از بن‌بست باهمت دولت تدبیر و امید در آینده نزدیک به ثمر خواهد نشست.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: همانگونه که از اهمیت و جایگاه راه ارتباطی در توسعه آگاه هستیم، باید بدانیم سال‌ها عقب ماندگی و عدم پیشرفت شهرستان لنده به دلیل نداشتن راه ارتباطی مناسب و بن‌بست بودن این شهرستان بوده است.

مرادی افزود: تأثیر بسزای راه ارتباطی در توسعه فرهنگ، اقتصاد و غیره از طریق افزایش حمل و نقل و کاهش مسیرهای تردد می‌تواند چشمگیر باشد و این مهم در شهرستان لنده با کلنگ‌زنی و بهره‌برداری از جاده‌های ارتباطی میسر خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: دو مطالبه اصلی مردم  شهرستان لنده در خصوص راه‌ ارتباطی این شهرستان به جاده پاتاوه از طریق جاده تراب و دیگری اتصال به شهرستان بهمئی بوده که مسیر خوزستان تا پایتخت (تهران) را بیش از 300 کیلومتر (رفت و برگشتی) کاهش خواهد داد.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: مکاتبات اصلی در خصوص طرح مطالعاتی جاده لنده به بهمئی انجام گرفت و امیدواریم با همت مسئولان استان از جمله استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی این خواسته به حق مردم نیز تحقق یابد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین