کد خبر: 133891437
تاریخ انتشار: سه شنبه 11 مهر 1396
خانه » حواشی » ابنا » وزیر جنگ اسرائیل: بشار اسد در جنگ پیروز شده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اذعان به پیروزی رئیس جمهور سوریه در جنگ گفت: صف طولانی متشکل از کشورهای غربی و کشورهای معتدل سنی تشکیل شده و همه به طور ناگهانی خواهان روابط نزدیک با وی هستند.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «اویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در جنگ پیروز شده و کشورهای زیادی خواستار برقراری روابط نزدیک با نظام سوریه هستند.

وی در گفتگو با پایگاه خبری صهیونیستی والاه گفت: بشار اسد از این جنگ پیروز بیرون آمده است و صف طولانی متشکل از کشورهای غربی و کشورهای معتدل سنی تشکیل شده و همه به طور ناگهانی خواهان روابط نزدیک با وی هستند. این یک رویداد بی سابقه است!

لیبرمن ابراز امیدواری کرد که ایالات متحده نقش فعالتری در سوریه و خاورمیانه ایفا کند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: ما در جبهه شمالی در برابر روس ها و ایرانی ها و نیز در برابر ترک ها و حزب الله قرار داریم. این وضعیت هر روز ماست و کار ساده ای نیست.

لیبرمن افزود: مردم همه چیز را نمی دانند و این چیز خوبی است؛ اما این مساله نیازمند سرمایه گذاری و تلاش بیست و چهار ساعته و تمام وقت است. وی اضافه کرد: ایالات متحده چالش های متعددی پیش روی خود دارد اما رویکرد کلی این است که هرچقدر آمریکا فعالیت بیشتری از خود نشان دهد اسرائیل در وضعیت بهتری قرار می گیرد.
............
پایان پیام/ ۲۱۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین