کد خبر: 134781867
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 مهر 1396
خانه » حواشی » ابنا » رسانه ها در عرصه حجاب و عفاف، نیروی انتظامی را همراهی کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیت الله سبحانی:

آیت الله سبحانی اظهار داشتند: خداوند نیروی انتظامی را که پدیدآورنده این امنیت است حفظ کند زیرا در سایه این مهم می توان هر نوع خدمات اجتماعی را انجام داد.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ حضرت آیت الله العظمی «جعفر سبحانی» در دیدار سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا، با بیان اینکه قرآن کریم یکی از نعمت ها را امنیت می شمارد، اظهار داشت: امنیت نعمت بزرگی است، ایران در میان سایر کشورهای منطقه امن ترین کشور است که این افتخار بزرگی بوده و امیدوارم خداوند سایه آن را مستدام بدارد.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل که فرموده بودند "عمل نیروی انتظامی عبادت است" افزود: خداوند نیروی انتظامی را که پدیدآورنده این امنیت است حفظ کند زیرا در سایه این مهم می توان هر نوع خدمات اجتماعی را انجام داد.

آیت الله سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در مورد حجاب باید به طور اساسی برنامه ریزی کرد گفت: بایستی رسانه ها پای کار آمده و نیروی انتظامی را در این راستا همراهی کنند.

این استاد برجسته حوزه علمیه سپس به رضایت مندی 85 درصدی مردم از ناجا اشاره و از زحمات مجموعه کارکنان نیروی انتظامی قدردانی کرد.

در ادامه این دیدار، سردار «حسین اشتری» نیز با اشاره به تقویت روحیه معنوی نیروهای پلیس ، اظهار کرد: بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی به دنبال این هستیم پلیسی در طراز انقلاب اسلامی باشیم تا از ارزش‌ها و آرمان‌ها دفاع کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور کارکنان ناجا در مراسم های مختلف مذهبی ایام محرم تصریح کرد: به لطف امام حسین(ع) امسال نظم و امنیت خاصی را در این ایام شاهد بودیم.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه این مجموعه از ظرفیت‌های مختلف خود برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) استفاده می‌کند، گفت: نیروی انتظامی تلاش می‌کند تا در بخش گزینش و استخدام نیز حساسیت ویژه ای داشته باشد.

سردار اشتری در خاتمه از دستاوردهای نیروی انتظامی در عرصه مبارزه با قاچاق یاد کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با مشارکت دستگاه‌ها این دستاوردها را افزایش دهیم.

........................
پایان پیام/ 167

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین