کد خبر: 134798511
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 مهر 1396
خانه » حواشی » ابنا » نیروی انتظامی یک نیروی فوق العاده ارزشی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیت الله مظاهری:

آیت الله مظاهری اظهار داشتند: یکی از کارهای مهمی که نیروی انتظامی انجام می دهد ایجاد امنیت است چرا که اگر این امنیت وجود نداشت هیچ کس نمی توانست به کارهای روزمره خود بپردازد.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ آیت الله العظمی حسین مظاهری از مراجع معظم تقلید، در دیدار فرمانده و معاونان فرماندهی انتظامی استان اصفهان با ایشان ضمن تبریك هفته نیروی انتظامی به كاركنان این نیرو اظهار داشتند: نیروی انتظامی امروز یك نیروی فوق العاده ارزشی است.

ایشان بالاترین نعمت ها را نعمت امنیت عنوان كردند و گفتند: یكی از كارهای مهمی كه نیروی انتظامی انجام می دهد ایجاد امنیت است چرا كه اگر این امنیت وجود نداشت هیچ كس نمی توانست به كارهای روزمره خود بپردازد و یك ملت را نگرانی و اضطراب فرا می گرفت.

رئیس حوزه عملیه اصفهان با بیان اینكه امسال عزاداری های مردم در دهه اول ماه محرم با شكوه و عظمت و بدون هیچگونه حادثه و نا امنی در سطح استان اصفهان و كشور برگزار شد از نیروهای انتظامی به جهت تامین امنیت این مراسم ها تقدیر كردند.

ایشان با بیان اینكه كار نیروی انتظامی فوق العاده سنگین است، خطاب به نیروهای انتظامی گفتند: شما خود را باید سرباز امام زمان (عج) بدانید چرا كه امروز در خط مقدم جبهه مقابله با دشمن نظام اسلامی قرار دارید.

این مرجع تقلید كار افرادی كه در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند بسیار ارزشمند است افزودند: همانطور كه جوانان اول انقلاب در خط مقدم جبهه با دشمن جنگیدند و اجازه ندادند یك وجب از خاك این كشور به دست دشمن بیافتد امروز هم نیروهای انتظامی با امنیت كاملی كه ایجاد می كنند دشمن را ناكام می گذارند.

آیت الله مظاهری خاطرنشان كردند: امروز به بركت خون شهدا و جانفشانی نیروهای نظامی و انتظامی كشور ما در دنیا عزتمند شده و دولت های غربی روی نظام ما حساب باز می كنند و دیدیم كه وقتی رئیس جمهور مستكبر آمریكا آن بی ادبی را در سازمان ملل درحق ملت ایران كرد همه كشورها به او اعتراض كردند.

ایشان نیروهای انتظامی را حافظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان كردند و گفتند: دعای رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید و یك ملت همیشه پشتیبان نیروهای انتظامی است و خداوند را به خاطر داشتن چنین نیروهایی شاكر و سپاسگذار هستیم.

آیت الله مظاهری در خاتمه با بیان اینكه ما از عملكرد نیروی انتظامی راضی هستیم برای سردار اشتری فرمانده این نیرو و تمامی كاركنان شاغل در این نیرو آرزوی سلامتی و موفقیت كردند.

..........................
پایان پیام/ 167

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین