کد خبر: 134855571
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 مهر 1396
خانه » حواشی » ابنا » شغل پلیس خدمت به دین و اسلام است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیت الله صافی گلپایگانی:

آیت الله العظمی ` صافی گلپایگانی` با بیان این که باید قدردان امنیتی باشیم که برای ما فراهم شده است، فرمودند: شغل پلیس خدمت به دین و اسلام است.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی اسباب عظمت اسلام و دین را فراهم می کند، اظهار داشتند: امروز نیروی انتظامی از جهات متعددی موفق بوده و ما باید قدردان وجود این عزیزان باشیم.

ایشان ادامه دادند: هرچه اقدامات پلیس را ملاحظه می کنیم همه توفیق است البته در کشور عده ای نسبت به این نیروی پر تلاش سوء نیت دارند اما پلیس در برقراری امنیت همچنان موفق بوده است و انشاالله خداوند روز به روز بر توفیقات آن بیافزاید.

این مرجع عالیقدر افزودند: باید قدردان امنیتی باشیم که برای ما فراهم شده است خیلی از کشورها از این مهم برخوردار نیستند، انشاءالله که حضرت ولی عصر( عج) پشتیبان نیروی اننتظامی باشند.

معظم له، شغل نیروی انتظامی را لطیف و دقیق دانستند و تصریح کردند: شغل پلیس خدمت به دین و اسلام است ، یقیناً بدانید هر چقدر تلاش و کوشش داشته باشید خداوند شما را بیشتر یاری می کند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور نیز طی سخنانی با بیان اینکه امروز سومین روز از هفته ناجا است، گفت: پلیس خود را مکلف می داند که نیازهای مردم را به خوبی تامین کند بنابراین برای ارتقاء منابع دینی و پاسداری از ارزش های نظام نیازمند حمایت علما و مراجع معظم هستیم.

سردار "حسین اشتری" با بیان این که پلیس علاوه بر حضور در مرزها بر خود فرض می داند که از مبانی دینی دفاع کند، تصریح کرد: در دهه اول محرم الحرام با حضور پلیس حداقل امنیت 100 هزار هیئت عزاداری درکشور تامین و مراسم مذهبی به خوبی برگزار شده است.

فرمانده ناجا تصریح کرد: دشمنان می خواهند امنیت در کشور ما نباشد اما به لطف الهی امسال در برگزاری مراسم عزاداری مشکلی نداشتیم و اکنون آمادگی لازم را برای برگزاری اربعین حسینی داریم که با پیش بینی حضور سه میلیون زائر در این ایام تسهیلات و امکانات فراهم شده است.

...............
پایان پیام/ 268

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین