کد خبر: 134928947
تاریخ انتشار: دوشنبه 17 مهر 1396
خانه » حواشی » ابنا » همایش آزادی قدس و فلسطین در کشور مالزی برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با سخنرانی رییس کمیته فلسطین سازمان فرهنگ؛

«عباس خامه یار» رییس کمیته فلسطین و معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی امروز- دوشنبه ۱۷ مهرماه - در افتتاحیه همایش `دفاع و آزادسازی مسجد الاقصی و فلسطین در مالزی` سخنرانی می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «عباس خامه یار» رییس کمیته فلسطین و معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامى امروز- دوشنبه ۱۷ مهرماه - در افتتاحیه همایش "دفاع و آزادسازی مسجد الاقصی و فلسطین در مالزی" سخنرانی می کند.

همایش دفاع و آزادسازی مسجد الاقصی و فلسطین روزهای نهم و دهم اکتبر (17 و 18 مهرماه) در هتل "کارلتون" شهر شاه عالم در ایالت سلانگور مالزی برگزار می شود.

این نشست نتیجه تلاش مشترک بین شورای مشورتی سازمان اسلامی مالزی(ماپیم)، سازمان جهانی رفاه مردم در مالزی(سجاگات)، دبیر خانه اتحادیه علمای اسلامی(شورا) و تشکل مدنی شهروندان بین المللی است.

لازم به ذکر است؛ هدف از برگزاری این همایش دو روزه ایجاد یک طرح استراتژیک و هماهنگ شده برای دفاع و آزادی نهایی مسجد الاقصی و فلسطین عنوان شده است.

گفتنی است؛ نمایندگانی از حماس و فتح به همراه نمایندگانی از سایر تشکل های مدنی از جمله گروههای هستند که در این نشست دو روزه حضور می یابند.

..............
پایان پیام/313

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین