کد خبر: 135319413
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 مهر 1396
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ساکت از عقد تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون فوتبال ایران و روسیه خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار فوتبال آنلاین:

به گزارش فوتبال آنلاین محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون فوتبال در گفت و گو با رادیو ورزش درباره تفاهم نامه فدراسیون فوتبال و فدراسیون روسیه در حاشیه بازی شب گذشته این دو تیم گفت: شب گذشته فدراسیون فوتبال کشورمان و روسیه تفاهم نامه ای را تنظیم کردند. این تفاهم نامه درباره آموزش، تبادل تجربیات، توسعه فوتبال و زیرساخت ها، مارکتینگ، تجهیز استادیوم ها، امور امنیتی و رسانه ای، برگزاری تورنمنت در رده های سنی مختلف در دو بخش آقایان و خانم ها و هم چنین تعامل در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی است.

او درباره بازی دیشب تیم ملی ایران و روسیه اظهار کرد: بازی خوب بود و روسیه میزبانی وزینی داشت. کی روش بر اساس اندیشه های فنی خود بازیکنان و ظرفیت های جدیدی را به کار گرفت. حضور در جام جهانی و آمادگی بالا از برنامه های کی روش است. به زودی کی روش از کمپ تیم ملی در روسیه بازدید خواهد کرد.

ساکت درباره یک فیفادی دیگر در آبان ماه تصریح کرد: کی روش و فدراسیون درباره این موضوع تصمیم می گیرند. در حال حاضر این مومضوع در حال بررسی و نتیجه به زودی اعلام می شود.

دبیر فدراسیون فوتبال درباره برد بازیکنان نوجوانان برابر آلمان اضافه کرد: برنامه ریزی و اردوهای خوبی برای این تیم در نظر گرفته شده بود. تیم ملی جوانان 8 دوره اردو را پشت سر گذاشت و در اردوی اسپانیا با فرانسه و مکزیک بازی کرد. همین موضوع اعتماد به نفس آنان را بالا برد. ضمن این که رسانه ها نیز حمایت خوبی از این تیم داشتند.

انتهای پیام/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین