کد خبر: 135525484
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 مهر 1396
خانه » حواشی » ابنا » میزبانی موکب آستان حضرت معصومه(س) از زائران رسانه ای اربعین حسینی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

موکب حرم مطهر حضرت معصومه(س) از نهم تا نوزدهم آبان ماه سال جاری در عمود ۱۰۸۰ مسیر نجف به کربلا از اهالی رسانه میزبانی می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ موکب حرم مطهر حضرت معصومه(س) از نهم تا نوزدهم آبان‌ماه سال جاری در عمود ۱۰۸۰ مسیر نجف به کربلا از اهالی رسانه میزبانی می‌کند.

موکب آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) امسال از نهم تا نوزدهم آبان‌ماه به صورت ویژه برای ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی به زائران اربعین حسینی در عمود ۱۰۸۰ مسیر نجف به کربلا برنامه‌ریزی کرده است.

بر اساس این گزارش، یکی از اقدامات پیش‌بینی شده در موکب حرم مطهر حضرت معصومه(س) میزبانی از خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران، گزارشگران و تولیدکنندگان شبکه‌های مختلفی استانی، ملی و بین‌المللی است که در این راستا بخش ویژه‌ای برای اسکان و ارائه خدمات مورد نیاز به این افراد درنظر گرفته شده است.

همچنین از نمایندگان مطبوعات، خبرگزاری‌ها، نشریات و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در سطح استانی، ملی و بین‌المللی دعوت می‌شود که برای انعکاس حماسه پیاده‌روی اربعین حسینی به ویژه خدمات آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) در موکب حرم مطهر حضرت معصومه(س) مستقر شوند.

..............
پایان پیام/313

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین