کد خبر: 135602912
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 مهر 1396
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » خدمات دهی به ۱۳۵ مددجو معتاد در مرکز کاهش آسیب اعتیاد کرمانشاه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه، گفت: امورات درمانی مددجویان مرکز ماده ۱۶ را در حال حاضر بهزیستی بر عهده دارد که پیش از این توسط معاونت امور دانشگاه علوم پزشکی بود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، زهره شریفی رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه امروز(20مهر) در بازدید از مرکز نگهداری درمان وکاهش آسیب معتادان ماده ۱۶ کرمانشاه، اظهار کرد: بهزیستی  متولی مدیریت و نظارت مجتمع نگهداری درمانی و کاهش آسیب معتادان ماده 16 است.

 

وی ادامه داد: در مرکز ماده 16 کرمانشاه تعداد 135 مددجو وجود دارد که این مرکز ظرفیت 150 نفر را نیز دارد.

 

به گفته شریفی، امورات درمانی مددجویان این مرکز را در حال حاضر بهزیستی بر عهده دارد که پیش از این توسط معاونت امور دانشگاه علوم پزشکی بود.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه گفت: معتادان بهبود یافته در این مرکز پس از خروج می توانند وام اشتغال زایی به مبلغ 20 میلیون تومان را دریافت کنند.

 

وی اضافه کرد: ارائه آموزش های فنی و مهارتی به مددجویان این مرکز طبق تفاهم نامه با اداره آموزش فنی و حرفه ای در آینده نزدیک انجام می شود.

 

شریفی، خاطرنشان کرد: بهزیستی برای ارائه خدمات مطلوب به مددجویان این مرکز نیازمند استفاده از ظرفیت خیرین و حمایت مسئولان است.

 

پایان پیام/477

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین