کد خبر: 135700075
تاریخ انتشار: جمعه 21 مهر 1396
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد

تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 90 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، کل تردد ثبت شده نسبت به روز قبل 2.9 درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایرنا:

به گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز مدیریت راه های کشور، در شبانه ‌روز گذشته اوج تردد بین ساعت های 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح انجام شده است.
تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه بیست و دوم مهرماه از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران - سمنان - مشهد وبالعکس ممنوع است.
همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز (جمعه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
بر اساس این گزارش، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است. تردد کل کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 امروز از محور هراز ممنوع است.
در محور فیروزکوه نیز، تردد کل تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.
علاوه بر این، تردد کل کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 امروز در محورهای دلیجان- نراق- کاشان و کاشان- اردهال ممنوع است.

** ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:
محوررامیان- اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان تا اطلاع بعدی، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است؛ همچنین محور قدیم فسا - داراب واقع در استان فارس نیز تا اطلاع بعدی بدلیل آبگرفتگی مسدود است.
محور جدید استهبان - نی ریز واقع در استان فارس، محور فرعی شمشک - دیزین واقع در استان های البرز و تهران و همچنین محور دارزین-دهبکری، واقع در استان کرمان بدلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.
** ممنوعیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای
این گزارش می افزاید: محور هراز( محدوده پیچ ابتهاج ) واقع در استان مازندران، تا هشتم آذر 96 ، روزهای شنبه از ساعت 12 تا 18، روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه از ساعت 7 تا 18 و روزهای چهارشنبه از ساعت 7 تا 12 هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه ، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه (انجام عملیات در صورت مساعد بودن شرایط جوی)، بدلیل اجرای عملیات اصلاح شیب شیروانی راه، کیلومتر 85 تا 86 ، مسدود است و تردد از محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می شود.
محور سیرجان - بندرعباس واقع در استان کرمان، تا اول دیماه امسال، به صورت 24 ساعته ، به‌دلیل اجرای عملیات تعمیر (تعویض) روکش آسفالت، کیلومتر 65 تا 71، مسدود است و تردد از مسیر جایگزین باند قدیم سیرجان- بندرعباس به صورت دوطرفه انجام می شود.
محور گچساران- بی بی حکیمه - رگ سفید واقع در استان کهگیلویه وبویراحمد نیز تا اول اسفند 96، بصورت شبانه روزی بدلیل اجرای عملیات راهسازی کیلومتر 31 تا 52 مسدود است و تردد از مسیر جایگزین زیدون-رگ سفید انجام می شود.
محور دهکویه - شهرپیر-دبیران واقع در استان فارس(لارستان) تا بیستم اسفند ماه به صورت 24 ساعته، به‌دلیل اجرای عملیات بهسازی، حدفاصل کیلومتر 2 تا 15 مسدود و فاقد مسیر جایگزین است.
محور بنه گز - عالیشهر واقع دراستان بوشهر، تا پانزدهم اسفند 96، بصورت 24 ساعته به‌ دلیل اجرای عملیات بهسازی محور مسدود است و تردد از مسیر جایگزین چغادک – عالیشهر انجام می شود.
آزاد راه تهران - پردیس واقع در استان تهران نیز بیست و سوم مهر96، از ساعت 9 تا 16 بدلیل اجرای عملیات بارگزاری پل شماره 4 (کیلومتر 15) مسدود است و تردد از محور قدیم تهران- بومهن انجام می‌شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**9189** 1569** خبرنگار: اسماعیل داودی ** انتشار: علی حبیبی

انتهای پیام /*

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین