کد خبر: 136323733
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 مهر 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » ابراز نگرانی یک مسوول از اسکان ارزان زائران در مشهد!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی خراسان رضوی، در گفتگو با شهرآرا گفته است نباید حمایت از گروه های کم درآمد، بهانه ای برای ورود مراکز غیرمرتبط با زائران به این حوزه شود.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
ابراز نگرانی یک مسوول از اسکان ارزان زائران در مشهد!

به گزارش «قاصدنیوز» دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی خراسان رضوی، در گفتگو با شهرآرا گفته است نباید حمایت از گروه‌های کم‌درآمد، بهانه‌ای برای ورود مراکز غیرمرتبط با زائران به این حوزه شود. 

 

وی همچنین تصریح کرده است: همین الان می‌توانیم با سه وعدۀ غذا، شبی ٣۵هزار‌تومان، زائران را اقامت دهیم. از این مبلغ حداقل ٢٠هزارتومان پول سه وعده غذاست، یعنی اقامت می‌شود ١۵هزارتومان. آیا این مراکز متعدد که وارد حوزۀ اسکان زائران شده‌اند، می‌توانند با شبی ١۵هزارتومان آن‌ها را اقامت دهند؟

 

فرقانی ادامه داده است: ما می‌گوییم اگر بگذارند بخش خصوصی به این حوزه ورود پیدا کند، به‌طور‌حتم اسکان ارزان زائران میسر خواهد شد. هتل‌های مشهد در‌حال تعطیلی‌اند؛ علت هم، موازی‌کاری در حوزۀ گردشگری در این شهر است. بهتر است مراکز غیرمرتبط از این حوزه بیرون بروند تا اقتصاد زیارت در مشهد توسعه یابد.

 

حال سوال اینجاست که بخش خصوصی در این سال‌ها کجا بوده است؟ چرا هم‌زمان با تغییر رویکرد آستان قدس در توجه به محرومان این دوستان پیدایشان شده و حرف از اسکان ارزان زائران می‌زنند؟

 

آن‌روز که بخش خصوصی بدون توجه به ظرفیت‌ها اقدام به تجاری‌سازی و هتل سازی در شهر کرد و نیاز بخش عمده‌ای از زائران را نادیده گرفت باید به فکر چنین روزی می‌بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین