کد خبر: 136776466
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 مهر 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » فرانسه قبلا نقش «پلیس بد» را بازی می کرد حالا «پلیس خوب» شده است/ راه مقابله با دشمن، رسیدگی به معیشت مردم و رونق تولید است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

همواره تاکید شده مبادا به سخن خودخواهان، کفار، منحرفین و منافقین گوش دهید چون آنان می خواهند ما را از مسیر بیرون کنند؛ خداوند شرط عقب گرد از خدا را اطاعت از کفار و مستکبرین می داند.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
فرانسه قبلا نقش «پلیس بد» را بازی می‌کرد حالا «پلیس خوب» شده است/ راه مقابله با دشمن، رسیدگی به معیشت مردم و رونق تولید است

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز در اجتماع علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب که محکومیت اقدامات خصمانه آمریکا برگزار شد. اهم اظهارات در ادامه می‌آید:

 

*بدون تردید این حضور و اعلام موضع و زمان‌شناسی، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب به شمار می‌رود.

 

*خداوند همواره نسبت به روحیه استکبار و تفرعن هشدار داده است و اگر انسان به پیام‌ها و هدایت‌های قرآنی و آنچه انبیا الهی به‌ویژه در رسالت پیامبر اکرم(ص)، آمده است، توجه نکنند، دچار خودبزرگ‌بینی و استکبار می‌شود و این استکبار، هم برای خود و هم برای جامعه بشری بسیار خطرناک است.

 

*همواره تأکید شده مبادا به سخن خودخواهان، کفار، منحرفین و منافقین گوش دهید چون آنان می‌خواهند ما را از مسیر بیرون کنند؛ خداوند شرط عقب‌گرد از خدا را اطاعت از کفار و مستکبرین می‌داند.

 

*در 10 سال اول انقلاب بنا بود این نظام اسلامی برخواسته از دین، از بین برود. علاوه بر جنگ تحمیلی، حرکت منافقین بود که 17 هزار نفر از مردم بی‌گناه را به جرم خداخواهی کشتند.

 

*تلاش دشمن در دهه دوم انقلاب ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی بود اما کارآمدی در حوزه‌های مختلف بر همگان ثابت شد و در دهه سوم نیز تلاش کردند پیام انقلاب را که نتوانستند خاموش کنند، در مرزهای جغرافیایی کشور نگه‌دارند اما در این حوزه نیز موفق نشدند؛ بیداری اسلامی، بسیاری کشورها را از هویت گمشده خودشان به هویت اسلامی بازگرداند.

 

*نظام استکباری به سرکردگی آمریکا را با همه جنایاتی که در کارنامه عملکرد خود چه نسبت به مردم خود و چه نسبت ره مردم جهان از یاد نمی‌بریم، بارها و بارها امام بزرگوار و رهبر و مقتدایمان آنان را به نگاه عقلایی، نگاه واقع‌بینانه به نظام اسلامی و عظمت اسلام دعوت کردند اما گویی قرار نیست گوشی برای شنیدن داشته باشند.

 

*امروز جنگ اراده‌ها شکل گرفته است. در قرآن به ما تأکید شده بدانید آنان که ایمان ندارند، میثاق و پیمان نیز ندارند، نمی‌شود به سخنشان اعتماد کرد، این بی‌اعتمادی به آمریکا را بارها از لسان امام و رهبری شنیدید اما امروز سندی را که آنان امضا کردند، مهم‌ترین سند بی‌اعتمادی آمریکا است؛ برجام مهم‌ترین سندی است که نشان می‌دهد آنان قابل اعتماد نیستند و هرکس در دنیا به اینان اعتماد کند، نتیجه‌اش، عریان شدن پیش جهانیان خواهد بود.

 

*علاوه بر آن، ترس جنگ ایجاد کرده بودند، ملتی که نشان داد 8 سال ایستاد و یک وجب از خاکش را به دیگران نداده و امروز اجازه هیچ تحرکی به آمریکا در منطقه نداده و او را مستأصل کرده را می‌ترسانند.

 

*اگر به 9 شرطی که رهبری ذیل برجام مرقوم داشتند، عمل می‌شد، با شرایط امروز روبرو نمی‌شدیم. با آدم‌های بدقول و میثاق شکن باید دقیق عمل کرد زیرا حقوق ملت ایران است اما آنچه مردم ایران می‌دانند، این است که نه لبخند و نه خشونت، ماهیت استکباری آمریکایی‌ها را عوض نمی‌کند؛ اگر آنان یک روز لبخند زدند یا یک روز رئیس‌جمهوری بداخلاق و بی‌ادب که زبان دیپلماسی و بشر را نمی‌فهمد، بخواهد با توهین و افترا پیش برود، مردم ما او می‌شناسند.

 

*در لسان رئیس‌جمهور آمریکا، تهدید نظامی نبود، ما را از جنگ نترسانید، نه مردم ما از جنگ می‌ترسند و نه تهدید نظامی در دکترین فعلی آمریکا وجود دارد اما در سخنان صدراعظم آلمان و نخست‌وزیر انگلیس این نکته وجود دارد که باید نسبت به مسائل و توانایی‌های موشکی ایران، مذاکره انجام شود.

 

*به صدراعظم آلمان، نخست‌وزیر انگلیس، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها می‌گویم که راهبرد توانایی دفاعی و موشکی ایران، راهبرد حضور جمهوری اسلامی در دفاع از محرومان و مستضعفان عالم، هرگز قابل‌مذاکره نیست.

 

*در برجام فرانسه پلیس بد بود و بقیه اروپا پلیس خوب، این نقش در قضایای اخیر تغییر کرده و فرانسه را به‌عنوان پلیس خوب و آمریکا به‌عنوان پلیس بد مطرح‌شده است، ملت ایران این ترفندها را می‌شناسد و اجازه نمی‌دهد با زبان زور و ظلم با آنان برخورد شود.

 

*می‌گویید اگر آمریکایی‌ها بروند کنار، با اروپایی‌ها ادامه می‌دهیم، مگر می‌شود؟ ما به آمریکا پیش‌پرداخت دادیم، آمریکا باید همه تحریم‌ها را بردارد؛ اگر برجام برای مردم منافع نداشته باشد، حتماً از برجام عبور خواهیم کرد چون قرار بود با این سند، بلافاصله تمام تحریم‌ها برداشته شود نه این‌که همراه با عوض شدن رئیس‌جمهور در آمریکا، رویه تغییر کند.

 

*هرگونه تنازل در برابر دشمن او را در این قضیه در موضع و جایگاهی قرار می‌دهد که طمع بیشتری به خرج دهد، هیچ‌گونه تنازل و عقب‌نشینی از مواضع انقلاب برای هیچ‌کدام از دولتمردان به‌حکم خواست ملت ایران و رهبر فرزانه انقلاب جایز نیست و معتقدیم پایبندی به اصول و سیاست‌های جمهوری اسلامی و مقاومت، دشمن را وادار به عقب‌نشینی می‌کند.

 

*عامل موفقیت دشمن در طرح‌های خود، نرسیدن به وضع مردم، معیشت مردم و گره‌گشایی از زندگی آنان است، همه دردسرهایی که آمریکایی‌ها ایجاد می‌کنند برای این است که دولتمردان به مردم نرسند و گره‌های اقتصادی را باز نکنند.

 

*راه مقابله با دشمن، رسیدگی به معیشت مردم، رونق تولید، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است که ترجمان «مرگ بر آمریکا» است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین