کد خبر: 137900336
تاریخ انتشار: سه شنبه 02 آبان 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » آموزش های جنسی مردانه به دختران دبستانی در مشهد! + توضیحات تکمیلی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با توجه به محتوای عریان این کتاب و مباحث اخیر مطرح شده در کشور، چه ارتباطی میان این هدیه و سند 2030 یونسکو است؟

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، اخیرا کتابی با عنوان «کشف بدن انسان» از طرف آموزش و پرورش خراسان رضوی میان دانش‌آموزان سال ششم دبستان برخی از مدارس دخترانه مشهد از جمله دبستان آ... واقع در بلوار پیروزی مشهد، توزیع شده است.

 

به گفته مدیر آن مدرسه دخترانه، این کتاب یکی از کتاب‌های یک بسته آموزشی است که از طرف آموزش و پرورش برای این مدرسه ارسال شده است تا به عنوان هدیه میان دانش‌آموزان توزیع شود. این کتاب همچنین توسط انتشارات مدرسه وابسته به وزارت آموزش و پرورش، چاپ شده است.

 

با توجه به محتوای عریان این کتاب و مباحث اخیر مطرح شده در کشور، چه ارتباطی میان این هدیه و سند 2030 یونسکو است؟

 

اطلاعات و تصاویر بیشتر نزد «قاصدنیوز» محفوظ است.

 

photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۲_۱۰-۵۰-۵۹

 

*توضیحات تکمیلی «قاصدنیوز» درباره‌ی ماجرای توزیع کتاب آموزش‌های جنسی

در متن جوابیه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به خبر «قاصدنیوز» که در رسانه ها منتشر شده، آمده است کتاب " کشف بدن انسان" در سال 83 چاپ شده است اما اشاره نکردند که این کتاب توسط همان انتشارات در سال 1393 تجدید چاپ شده است.

 

 آموزش و پرورش ماجرا را از اساس بی‌پایه خوانده است و چنان بر محض بودن کذب تاکید کرده‌‌اند که گویی هر آنچه بوده زاییده ذهن نویسنده است. کاش با همان دبستان دخترانه آ... واقع در خیابان رهایی مشهد تماس می‌گرفتند و جزئیات را می‌پرسیدند.

 

از آنجا که پدر دغدغه‌مند دانش آموز به جهت این اقدام و ترس از تکرار آن، مدرسه دختر خود را عوض کرده است لذا با خیال راحت‌تر می‌گوییم که طی تماس با این خانواده، آنها جزئیات جلسه خود با مسئولان آن دبستان را در اختیار «قاصدنیوز» گذاشتند. جلسه‌ای که در نهایت به این منتهی شده است که: بروید هر کار می‌خواهید بکنید! اصلا بروید آموزش و پرورش شکایت کنید!

 

طی تماس مسئولان آموزش و پرورش با خانواده مزبور، جهت دلجویی از آنها خواسته شده است که پرونده دختر خود را به آن مدرسه برگردانند. همچنین تاکید کرده‌اند که کتاب " کشف بدن انسان" قرار بوده به والدین دانش آموزان داده شود اما اشتباهی به خود آنها داده شده است. کاش آموزش و پرورش به جای عجله در تکذیب، اشتباه مسئولان آن دبستان را می‌پذیرفت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین