کد خبر: 139393282
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 آبان 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » خرید ایرانی به سبک شهرداری مشهد در چهار پرده...
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اواخر مهر، شورای پنجم در اولین مصوبه های خود، به طرحی رای می دهد که شهرداری مشهد را ملزم می سازد خریدهایش را از محصولات ایرانی با اولویت کالا وخدمات استان انجام دهد.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، سعید شعرباف تبریزی در یادداشتی با عنوان «خرید ایرانی به سبک شهرداری مشهد در چهار پرده...» نوشت: 

۱.اواخر مهر، شورای پنجم در اولین مصوبه های خود، به طرحی رأی می دهد که شهرداری مشهد را ملزم می‌سازد خریدهایش را از محصولات ایرانی با اولویت کالا وخدمات استان انجام دهد. 

 

۲. جناب آذری معاون اداری مالی شهرداری مشهد در مصاحبه با روزنامه شهرداری می‌فرمایند که حتی اگر کیفیت کالای ایرانی ۱۰ تا ۱۵ درصد از مشابه خارجی پایین تر باشد باز هم باید برای حمایت از تولید داخلی اقدام به خرید کالای ایرانی در شهرداری بکنیم.

 

۳.توافق ۱۰ هزار میلیارد ریالی شهرداری مشهد با یک شرکت چینی برای اجرای چند ایستگاه از خط ۳ قطارشهری، اعلام می‌شود و تقریبا بدون هیچ‌گونه سروصدای خبری از سوی اعضای شورا و رسانه های وابسته، به فراموشی سپرده می شود.

 

۴. مهندسان ایرانی مشغول به کار در خطوط قطار شهری مشهد، چند سال است که می خواهند مدیران دست اندرکار حوزه قطار شهری را مجاب کنند که ما می توانیم بخش وسیعی از تجهیزات و حتی بخش های واگنی خطوط قطار شهری را با کیفیت و‌امنیت مورد تایید سازمان استاندارد از داخل تامین کنیم، اما ظاهرا منافع دیگری در خریدهای خارجی کلان در  میان است، که العموم جاهل، المدیران عالم و الله اعلم! ...

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین