کد خبر: 139998736
تاریخ انتشار: شنبه 13 آبان 1396
خانه » حواشی » معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت آموزش حوزه های علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

اداره کل اساتید معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، پس از گذشت حدود یک و نیم سال از راه اندازی انجمن های علمی اساتید،   با استفاده از تجربیات این انجمن ها ؛ در آبان ماه سال 96 اقدام به راه اندازی سه انجمن علمی تفسیر و علوم قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و ادبیات فارسی نموده است.

با توجه به پراکندگی جغرافیایی اساتید محترم و لزوم ایجاد زمینه تبادل نظر کلیه اساتید با یکدیگر ، این سه انجمن نیز همانند سایر  انجمن های علمی اساتید به صورت غیر حضوری در شبکه علمی - پژوهشی کوثر نت و با هدایت و سرپرستی مدرسان و کارشناسان خبره راه اندازی شده‌ است . لازم به ذکر است در هر انجمن علاوه بر کارشناس علمی، ناظران علمی نیز بر محتوای انجمن نظارت می کنند.

محورهای گفتگو و تبادل نظر  در انجمن های علمی اساتید مواردی همچون؛ طرح نکات کلیدی کتاب های درسی، رفع ابهامات احتمالی در رابطه با محتوای درس ها ؛ طرح سؤالات رایج طلاب و ارائه پاسخ آن ها؛ ارائه طرح درس و جزوات درسی با توجه به شاخص های تعیین شده؛ سؤالات امتحانی و محدوده پاسخ آن ها؛ ارائه تجربیات موفق و راه کارها در رابطه با مشارکت بیشتر طلاب در کلاس و ...... می باشد.

همه اساتید خانم  که دارای مجوز تدریس فعال در این دروس، از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران  می باشند؛  در این انجمن ها عضو هستند. اساتید محترم برای استفاده از این انجمن ها پس از  ورود به شبکه کوثر نت به آدرس  و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود، از منوی انجمن های علمی اساتید وارد انجمن مربوطه شوند.

جهت کسب اطلاع بیشتر از نحوه ورود، جزوه ی راهنمای ورود به انجمن های علمی در آدرس ذیل قرار داده شده است :

http://edu.whc.ir/news/view/39162/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین