کد خبر: 144059699
تاریخ انتشار: شنبه 04 آذر 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » تشکر معظم له از حضور پرشور مردم و ارادتمندان مکتب اهلبیت علیهم السلام در ایام عزاداری محرم و صفر و خصوصا اربعین
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته در ابتدای درس خارج فقه امروز که در مسجد اعظم قم برگزار شد ، از حضور پرشور مردم و ارادتمندان مکتب اهلبیت علیهم السلام در ایام عزاداری محرم و صفر و خصوصا اربعین تشکر کردند و گفتند : ...

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:
حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته در ابتدای درس خارج فقه امروز که در مسجد اعظم قم برگزار شد ، از حضور پرشور مردم و ارادتمندان مکتب اهلبیت علیهم السلام در ایام عزاداری محرم و صفر و خصوصا اربعين تشکر کردند و گفتند : مردم ایران و عراق توانستند به بهترین شکل این همایش بزرگ مذهبی را اداره کنند . در حالی که چشم دنیا خیره شده بود به چنین پیوندی که به برکت سید الشهدا علیه السلام اتفاق افتاد .
ایشان افزودند : بعضی از رسانه های بیگانه خواستند پوشش ندهند و ندادند تا دنیا متوجه این حقیقت نشود ، ولی غافل از این هستند که چراغ حق خاموش شدنی نیست.

مرجع عالیقدر تصریح کردند : باید مناسبت های مذهبی چه ایام حزن چه ایام فرح و شادی اهلبیت علیهم السلام به بهترین وجه انجام شود ، چون هر کدام از این مناسبت ها است که تیر به قلب دشمن میزند .

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله با گرامیداشت پیروزی رزمندگان اسلام و محو داعش گفتند : این پیروزی، آمریکا و صهیونیست و نوکران شان را سرگردان کرد. لذا دست به حرکات جنون آمیز می زنند ، این پیروزی که توسط رزمندگان اسلام در ایران و عراق و سوریه و لبنان همه به برکت اسلام و اهلبیت علیهم السلام و برگرفته از اندیشه حسینی است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین