کد خبر: 145566007
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 آذر 1396
خانه » حواشی » عرفان » انتشارات دارالعرفان در نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام حضور یافت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از عرفان:

دارالعرفان/ همزمان با برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام در مشهد مقدس، انتشارات دارالعرفان با جدیدترین آثار خود حضور یافت.

کارشناس اداره نشر دارالعرفان با اعلام این خبر افزود: انتشارات دارالعرفان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام در سالن فردوسی، غرفه 38 از ساعت 10 تا 21 میزبان علاقه‌مندان و ادب دوستان  می‌باشد.

علی ابوالقاسمی اظهارداشت: انتشارات دارالعرفان در نمایشگاه نوزدهم ناشران جهان اسلام با بیش از 10 اثر جدید و در مجموع با بیش از 30 عنوان کتاب حضور پیدا کرده است.

وی گفت: «شرح دعای کمیل»، «نظام خانواده در اسلام»، «یتیم»، «اسلام دین آسان»، «راه و رسم رستگاری»، «سیمای نیکان»، «جاهلیت» از جمله عناوین جدید انتشارات دارالعرفان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام می‌باشد.

کارشناس اداره نشر دارالعرفان ادامه داد: در این نمایشگاه طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است حدود چهارصد رخداد فرهنگی برگزار شود که «برگزاری هشتمین نمایشگاه ملی دفاع مقدس» و «نمایشگاه پایتخت فرهنگی جهان اسلام» به عنوان دو رخداد ویژه این نمایشگاه می‌باشند.

وی درباره تعداد ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه گفت: ۸۳۵ ناشر با بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب، ۳۰ ناشر بین‌المللی و ۲۰ ناشر اصلی و ۱۱۰ نماینده با ۲۰ عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و سالن‌های فردوسی، عطار، انوری مخصوص بخش کتاب و سالن‌های ابوسعید و مولوی به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در نظر گرفته شده است.

ابوالقاسمی اظهارداشت: بخش‌هایی چون کودک و نوجوان، عمومی و بخش خصوصی و دفاع مقدس، سرای اهل قلم، جشنواره مردمی، مدیریت شهری، بین‌الملل، نمایش عروسکی و نمایش ملی انقلاب الجزایر و استودیو پایتخت فرهنگی بحث زنده اینستاگرام از جمله بخش‌های این نمایشگاه است.

این نمایشگاه از نهم تا 15 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد مقدس هر روز از ساعت 10 تا 21 میزبان علاقه‌مندان است.

گفتنی است، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام با همیاری و حمایت سازمان‌هایی همچون بنیاد نشر و حفظ آثار ارزش‌های دفاع مقدس، شهرداری مشهد، استانداری خراسان رضوی و سایر دستگاه‌ها و نهادها برگزار شده است.

انتهای پیام /


منبع : پایگاه عرفان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین