کد خبر: 145797588
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 آذر 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » افتتاح بوستان شهید حججی در منطقه 11
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: بوستان شهید حججی در منطقه 11 تهران برای ماندگاری نام این شهید والا مقام امروز افتتاح شد.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ،نصرالله آبادیان شهردار منطقه ١١ تهران در مراسم آیین افتتاح ٥٣ پروژه اجتماعی، فرهنگی، ترافیکی، عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست برای ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان منطقه ١١ که امروز (دوشنبه )تهران در بوستان شهید حججی برگزار شد، اظهارکرد: منطقه یازده مساحتی بیش از ١٢ کیلومتر مربع و جمعیتی حدود ٣١٥ هزار نفر دارد.

آبادیان ادامه داد: ارزش پروژه‌هایی که امروز به مناسبت عید مبارک مبعث در منطقه ١١ افتتاح می شود معادل ٧٠٠ میلیارد تومان است.

شهردار منطقه ١١ تهران افزود: پروژه بوستان شهید  حججی که رهبر انقلاب در وصف ایشان فرمودند: (شهید حججی حجت خداوند در مقابل چشمان همگان بود) در راستای ارج نهادن و ماندگاری نام این  شهید عزیز با تصمیم شهرداری تهران امروز افتتاح می‌ شود.

وی اضافه کرد: عملیات عمرانی بوستان شهید ححجی با پهنه G فضای سبز 18 ماه طول کشید که در راستای جبران کمبود فضای سبز و توزیع نامناسب آن در منطقه 11 این بوستان احداث شد.

آبادیان با اشاره به برخی از پروژه‌های افتتاحی امروز در منطقه 11 اظهار کرد: پروژه پارکینگ طبقاتی 12 فروردین و جامی، پروژه باز زنده‌سازی میدان تاریخی راه آهن تهران، تخریب و نوسازی مساجد رضوی و پنبه‌چی، احداث بوستان 2 هکتاری دامپزشکی که بیش از 50 سال قدمت داشتند از نمونه های پروژه‌های منطقه 11 است.
وی ادامه داد: نقشه راه ما اسناد فرادستی تهران است که امیدواریم آن بخش از پروژه ها که انجام نشده، سال آینده به اتمام برسد و در برنامه سوم شهر تهران پروژه‌هایی تعریف کردند که بتواند موجب ارتقاء فرهنگی و اجتماعی شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین