کد خبر: 147336229
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 آذر 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » خانه های میلیاردی تهران کجاست؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: اگر در گذشته خانه های گران را در مناطق شمالی تهران می شد یافت، امروز شرایط و فضای اقتصادی کشور به سمتی رفته که در مناطق دیگر تهران نیز خانه های میلیاردی هم وجود دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ، «خانه‌های گران را تا پیش از این در مناطق شمالی تهران می‌شد یافت؛ چه از نظر قیمت هر متر مربع و چه از جهت نرخ نهایی، لوکس و گران‌ترین خانه‌ها اغلب در این بخش بودند اما به نظر می‌رسد شرایط و فضای اقتصادی کشور به سمتی رفته که در مناطق دیگر تهران نیز خانه‌های میلیاردی وجود دارد.

آن‌ طور که در بررسی‌های میدانی آشکار است، به طور معمول متراژ این خانه‌ها بالاست و به همین دلیل، باید میلیاردی برای این خانه‌ها هزینه کرد. از سوی دیگر، این خانه‌ها قدیمی‌ساز هستند و یک عامل گرانی این خانه‌ها، همین موضوع است.

بنا به این گزارش در منطقه شیخ‌هادی، کوچه شهید سخن‌ور یک خانه ویلایی ۵۴۲ متری با ۳۰ سال ساخت هر مترمربع ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است که قیمت نهایی این خانه، ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی فروشنده اعلام شده است.

در منطقه قیطریه، خیابان قیطریه‌جنوبی یک خانه ۲۲۰ متری نوساز هر مترمربع ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است که برای این خانه باید ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه کرد.

در منطقه یوسف‌آباد، خیابان اسدآبادی نیز یک خانه ویلایی ۳۲۰ متری با ۳۳ سال ساخت هر مترمربع ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است و قیمت نهایی این خانه ۴ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان خواهد بود.

در منطقه دروس، کوچه شهید معتمدی‌ دهکردی یک خانه ویلایی ۲۰۰ متری با ۳۵ سال ساخت هر مترمربع ۱۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است که برای این خانه باید ۲ میلیارد و ۹۷۵ میلیون تومان هزینه کرد.

در منطقه سیدخندان، خیابان ابوذر غفاری‌ شمالی یک خانه ویلایی ۱۷۲ متری با ۳۶ سال ساخت هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۲۰ هزار تومان است که قیمت نهایی این خانه یک میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان خواهد بود.

در منطقه پیروزی، خیابان کریمشاهیان یک خانه ویلایی ۱۵۰ متری نوساز هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. این خانه یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در ستارخان نیز یک خانه ۱۵۳ متری با ۲۹ سال ساخت نیز هر مترمربع ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است که برای این خانه باید یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان هزینه کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین