کد خبر: 148295501
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 آذر 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » نظرسنجی "پایش" درباره عوارض خروج از کشور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: برنامه «پایش» شبکه یک امشب ۲۶ آذر عوارض خروج از کشور را بررسی می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ، با توجه به تصمیم اخیر دولت مبنی بر افزایش حق خروج از کشور، برنامه تحلیلی «پایش» در شبکه یک از بینندگان خواسته است نظرشان را در این باره اعلام کنند.

در سوال نظرسنجی برنامه امشب ۲۶ آذر پرسیده شده است: طی یکسال اخیر چند بار برای کار یا تفریح به خارج سفر کرده اید؟ ۱- یک بار  ۲- دو بار  ۳- بیش از دو بار ۴- پول خارج رفتن نداریم.

علاقه‌مندان به شرکت در نظرسنجی می‌توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنند. در برنامه امشب ۲۶ آذر همچنین از نظرات کارشناسان و مسئولان پیرامون این موضوع نظرخواهی می شود. این برنامه همچنین علاوه بر پیگیری مشکلات تولیدکنندگان کشور، جوانان موفق شرکت کننده در مسابقه «جوان موفق» را در عرصه کسب و کار معرفی می کند.

محسن افضلی، عبدالوهاب غلامی و محمدرضا شبانی سه جوان موفقی هستند که با حضور در استودیو برنامه از موفقیت خود در کسب و کار جدید می گویند. میثم پیله ور و محمد حسین ملک نژاد کارشناسان اقتصادی و حوزه اطلاعات نیز در استودیو همراه برنامه خواهند بود.

برنامه «پایش» با تهیه کنندگی علی ملکی، کاری از گروه اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه شب ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین