کد خبر: 148305708
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 آذر 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار جمعی از فرماندهان ناجا با معظم له
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در قرآن کریم هیچ قومی به اندازه قوم یهود مذمت نشده است، در آیات قرآن خداوند می فرمایند که این قوم با پیامبران به مبارزه برخاستند و در آیات بسیاری خداوند این قوم را محکوم به ذلت نموده است.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی«مد ظله العلی» امروز در دیدار با جمعی از فرماندهان ناجا که در دفتر معظم له برگزار شد اظهار داشتند: در قرآن کریم  هیچ قومی به اندازه قوم یهود مذمت نشده است، در آیات قرآن خداوند می فرمایند که این قوم با پیامبران به مبارزه برخاستند و در آیات بسیاری خداوند این قوم را محکوم به ذلت نموده است.

معظم له با اشاره به گوساله پرستی قوم یهود افزودند: قوم یهود با این همه جنایاتی که انجام داده مدعیست که از اولیای خدا هستند، باید پرسید شما که اولیای خدا هستید چرا از مرگ می ترسید  و این ها همه حاکی از بلند پروازی این قوم دارد.

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر مطالعه آیات قرآن برای شناخت یهودیان و صهیونیست ها گفتند: نقشه های یهودیان علیه پیامبر گرامی اسلام(ص) بسیار زیاد است که باید مطالعه شود و مردم از آن ها پند بگیرند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی«مد ظله العالی» تاریخ یهود را تاریخی ننگین و بسیار مشکل آفرین بیان و تصریح نمودند: آنها مردم را از خانه های خود بیرون کردند و رژیم صهیونیستی را به وجود آوردند و این سرزمین را به عنوان پایگاهی برای آمریکا قرار دادند در حالی که قدس و مسجد الاقصی متعلق به همه مسلمانان است، حال مسجد الاقصی و قدس شریف را به ملتی که قرآن آنها را لعن کرده است بدهیم، و ما مسلمانان با این همه سوابق مغلوب دشمن مغضوب خود باشیم،  این کاری بس اشتباه است.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با تأکید بر ریشه کنی رژیم صهیونیستی گفتند: وظیفه مسلمانان در برابر این جریان بسیار سنگین است و راهی جز جهاد نداریم.

معظم له با بیان اینکه عزت و عظمت اسلام جز از راه جهاد تأمین نمی شود، تصریح کردند: پیامبر اکرم(ص) فرموده اند: تمام خیر و خوبی ها در شمشیر و جهاد است و جز در سایه شمشیر هیچ گاه خیر و خوبی به دست نمی آید، حتی کلید بهشت و جهنم، جهاد در راه خداست، هر ملتی که جهاد را پشت سر بگذارد خداوند متعال در این دنیا  لباس ذلت بر تنش می کند، این جهاد در راه خدا بود که سبب شد انقلاب اسلامی به پیروزی برسد.

ایشان با بیان پیام شهدا برای نسل جدید ابراز کردند: انقلاب اسلامی انقلاب مذهبی و دینی است، در استان لرستان 500 شهید زن داریم که این بانوان در پشت جبهه ها نیز خدمات بسیاری را انجام می دادند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی«مد ظله العالی» با اشاره به شهادت جمعی از فلسطینیان در چند روز گذشته گفتند: تنها نشستن و محکوم کردن کافی نیست، و باید دید مقام معظم رهبری در این رابطه چه نظری می دهند، امروز مسئله فلسطین نخستین مسئله جهان اسلام است.

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین