کد خبر: 148875703
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 آذر 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » قیمت همه میوه ها خوب است به جز انار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به نظارت گشت های سیار تعزیرات بر بازار شب یلد می گوید به جز انار که یک مقدار قیمت بالایی دارد، قیمت سایر میوه ها خوب است.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ، محمدعلی اسفنانی درباره نظارت گشت‌های سیار تعزیرات بر بازار شب یلدا اظهار کرد: طرح ویژه تعزیرات برای نظارت بر بازار شب یلدا از 25 آذر ماه جاری آغاز شده و گشت‌های محسوس و غیرمحسوس بر بازار نظارت دارند.

معاون رییس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه گشت‌های تخصصی با حضور نیروهای سازمان صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، سازمان حمایت و دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود افزود: گشت‌های تعزیرات، هر جایی که با تخلف مواجه شوند، به موضوع رسیدگی کرده و در محل حکم صادر می‌کنند.

وی با اشاره به اضافه شدن تعداد گشت‌ها در این ایام گفت: گشت‌های عادی تعزیرات نیز به همان روال سابق بر بازار نظارت می‌کنند با این تفاوت که در این چند روز، به تعداد بازرس‌ها اضافه شده است.

اسفنانی با بیان اینکه گشت‌های مشترک تعزیرات بر واحدهای عرضه میوه، شیرنی، آجیل و خشکبار و گوشت و مرغ نظارت ویژه دارند افزود: در حال حاضر به جز انار که قیمت بالایی دارد، قیمت سایر میوه‌ها خوب است. البته گشت‌های تعزیرات بر قیمت انار نظارت دارند و هر جا تخلفی مشاهده شود، برخورد می‌شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین