کد خبر: 149650358
تاریخ انتشار: یکشنبه 03 دي 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » لبنیات در یک سال گذشته ۲ بار گران شد+اسناد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: درحالی که قیمت لبنیات در یک سال گذشته ۲ با گران شده است اما `سامانه اطلاع رسانی کالا و خدمات ۱۲۴` متعلق به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان موفق به روز رسانی قیمت های خود نشده است.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ، در سال گذشته  گزارشی از به حالت تعلیق در آمدن  قیمت فرآورده های لبنی در سامانه اطلاع‌ رسانی کالا و خدمات با عنوان «درحال به روز رسانی» منتشر شد.

بعد از گذشت یک سال از این واقعه کماکان قیمت لبنیات در بازار متفاوت از آخرین ارقام مصوب درج این سامانه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان است ولی طی یک سال گذشته  ۲ مرتبه قیمت لبنیات در بازار گران شده است.

بنابراین گزارش در سال گذشته نیز بعد از اعلام خبر افزایش ۲۰۰ تومانی هر لیتر شیر استرلیزه بود که نرخ لبنیات در سامانه اطلاع‌رسانی کالا و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به‌حالت تعلیق در آمد که دوباره در روزهای گذشته دوباره شاهد افزایش ۲۰۰ تومانی در محصول یاد شده هستیم.

بنابراین گزارش آخرین قیمت مصوب هر لیتر شیر کم و پرچرب پاکتی (تتراپک)  در پایگاه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان ۲ هزار و ۸۰۰ تومان درج‌ شده است که در دی‌ماه  ۲۰۰ تومان افزایش‌یافته و به ۳ هزار تومان رسید و در روزهای گذشته نیز توسط برخی از برندهای مصوب ۳ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

تصویر آخرین نرخ مصوب امسال لبنیات که از روی پایگاه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات برداشته شده است، به‌شرح زیر است:

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین