کد خبر: 151548611
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 دي 1396
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

 

سید حسین اسحاقی مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران، اقدامات موسسه جامعه القرآن از جمله آموزش خردسالان و تحقیق و پژوهش را برای جامعه مفید قلمداد کرد و افزود: نشر محتوای قرآنی و فرهنگی برای عموم مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است مراکز، سازمان‏ها و نهادها با حمایت‏های خود زمینه تولید و توسعه تولید محصولات قرآنی و فرهنگی را میسر کنند.

حجت الاسلام طباطبایی مدیر موسسه جامعه القرآن نیز با مرور فعالیت‏ها و اقدامات صورت گرفته در سال های گذشته بر لزوم پیگیری مجدانه همکاری و هم افزایی بین موسسه جامعه القرآن و مرکز مدیریت حوزه‏های علمیه خواهران و استفاده موثر از ظرفیت های موجود تاکید کرد.

مدیر کل امور دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران گفت: هویت بخشی به دانش آموختگان حوزه های علمیه و حمایت از آنها موجب حضور پررنگ ایشان در عرصه های مختلف فرهنگی به ویژه امور قرآنی در جامعه شده و آثار و برکات زیادی را در پی خواهد داشت.

اسحاقی افزود: شناخت توانمندیهای همسو، تعامل با سازمانها و مراکز تصمیم ساز و تأثیرگذار در زمینه فرهنگی و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی را از جمله اقدامات مهم دانست بر توسعه فعالیت های تعاملی تأکید کرد.

در پایان این نشست طرفین ضمن ابراز خرسندی از مطالب و عناوین مطرح شده بر ایجاد تفاهم میان حوزه های علمیه خواهران و موسسه جامعه القرآن تأکید کردند.

شایان ذکر است در این نشست، حجت الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء، آقای مرتضی برگستان رئیس اداره حمایت از بکارگیری و حجت الاسلام هابیل جوانی کارشناس اداره موسسات و فعالیت های قرآن و عترت حوزه های علمیه خواهران حضور داشتند و به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین