کد خبر: 152533582
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 دي 1396
خانه » سایت های خبری » تراز » حمایت صهیونیست ها از گروه ری استارت +عکس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تراز: یکی از کانال های گروه `ری استارت`، با ذوق زدگی فراوان از حمایت اسرائیل از این گروه خشونت طلب خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از تراز:

به گزارش تراز ،یکی از کانال های وابسته به گروه "ری استارت" با اشاره به انعکاس اقدامات این گروه خشونت طلب در خبرگزاری های رژیم صهیونیستی و اشاره به مسدود شدن کانال رسمی ری استارت، مدعی شد: «حمایت جهانی از اپوزیسیون ری استارت حتمی است.»

 

عکس/ پست کانال وابسته به ری استارت

 
ری استارت برنامه ای است که محمد حسینی، مجری سابق تلویزیون در آن مردم را به "خشونت و آسیب رساندن به اموال عمومی" دعوت می کند و چالش "سنگ" و چالش "فحش" به راه انداخته است.
 
نکته مهم، الگوبرداری ری استارت از گروه های تکفیری وابسته به غرب همچون داعش است.
این شومن در برنامه های خود با تمسخر و اهانت، تمام ادیان را زیر سوال برده و صراحتا ضمن تعریف و تمجید از شیطان، ادعا می کند از خود چیزی نمی‌گوید بلکه فقط از متون کهن و نو اهل تصوف و عرفان و بیش تر از مولوی و عطار و حافظ و… سخن می‌گوید!
به نظر می آید غربی ها که پیش از این، بهائیت را به عنوان نمونه شیعه وهابیت راه اندازی کرده بودند، حالا سعی دارند، ری استارت را به عنوان نمونه داعش ایرانی مطرح کرده و به کمک آن، به اهداف شوم خود برسند.
در همین راستا، حسینی همچون تکفیری ها، از حامیان خود خواسته مساجد و اماکن مقدسه شیعیان را به آتش بزنند. حسینی تایید کرده است که هدف این گروه فقط اماکن شیعیان است و به اهل سنت کاری ندارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین