کد خبر: 154177532
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 دي 1396
خانه » حواشی » معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت آموزش حوزه های علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

فراخوان سومین جشنواره علمی اساتید ویژه اساتید تفسیر و علوم قرآن

 

تزکیه و تعلیم انسان غایت بعثت انبیاست و حوزه های علمیه کانون پرورش انسان هایی است که مسئولیت تعلیم و تزکیه انسان ها را به دوش می کشند.

یکی از مهم ترین عناصر حوزه های علمیه استادان می باشند که زعامت پرورش طلاب را بر عهده دارند. از این رو هر اقدام و حرکتی که منجر به ارتقاء سطح علمی، مهارتی و اخلاقی اساتید و تقویت انگیزه و نشاط در بین ایشان شود، به طور مستقیم بر تعلیم و تربیت طلاب اثر خواهد گذاشت.

معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، با هدف ارتقاء سطح علمی اساتید و ترغیب آنان به داشتن تدریسی با تمام شاخص های یک تدریس مطلوب و اثر بخش، از سال 1394 اقدام به برگزاری جشنواره علمی اساتید با عنوان «الگوهای برتر تدریس» می نماید تا ضمن معرفی افراد و الگوهای برتر تدریس از میان مدرسان سطح کشور، به شناسایی نقاط قوت و ضعف و تشویق و ترغیب اساتید به داشتن تدریس تاثیرگذار در ابعاد علمی، تربیتی و مهارتی بپردازد.

با توجه به اهمیت فهم و تدبر در قرآن کریم به عنوان تنها ملجأ و مرجع واحد میان تمامی مذاهب اسلامی، سومین جشنواره علمی اساتید برای اساتید خانم تفسیر و علوم قرآنی برگزار می شود.

 

 دستورالعمل سومین جشنواره علمی اساتید

تقویم اجرایی جشنواره

محدوده آزمون کتبی

 محدوده تهیه فایل صوتی تدریس

 توجه:

جزوه «نقش تربیتی اساتید در مدارس علمیه» و «شاخص های تدریس مطلوب» و دیگر اخبار و اطلاعات جشنواره به پیوست بخشنامه برای تمام مدارس علمیه ارسال و همچنین در انجمن علمی اساتید تفسیر بارگذاری شده است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین