کد خبر: 155899808
تاریخ انتشار: پنجشنبه 05 بهمن 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار وزیر محترم نیرو با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته در دیدار وزیر نیرو رعایت حال اقشار کم درآمد و آسیب پذیر را در گرفتن تعرفه آب و برق خواستار شد و از مردم تقاضا کردن در مصرف آب و برق صرف جویی کرده و از اسراف جلوگیری کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:


حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته در دیدار وزیر نیرو رعایت حال اقشار کم درآمد و آسیب پذیر را در گرفتنتعرفه آب و برق خواستار شد و از تقاضا کردن در مصرف آب و برق صرف جویی کرده و از اسراف جلوگیری کنند.

ایشان وزارت نیرو را از جمله وزارتخانه هايی دانستند که مستقیم با همه مردم ارتباط دارد و از این جهت اهمیت دارد.

 این مرجع تقلید با اشاره به این موضوع که هر فردی دارای سه نوع مسوليت می باشد فرمودند مسوليت اول مسوليت فردی است که انسان برای خودسازی تلاش می کند و رابطه خود و خالق را مستحکم می کند دوم مسوليت اجتماعی که هرفرد نسبت به جامعه باید احساس مسئولیت کند و سوم مسوليت شغلی که بسیار مهم است و انسان باید بداند که شغلش امانت است و به بهترین وجه باید ايفاي نقش کند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی خدمت به مردم را توفیق بزرگی دانسته و توصیه فرمودند هرچه بیشتر به مردم خدمت کنید. ایشان پیشرفت در صنعت آب و برق کشور را بعد انقلاب خوب توصیف کرده و خواستار مدیریت منابع در این دو صنعت شدند.

معظم له در پایان از اقدامات فرهنگی وزارت نیرو نیز تشکر کردن در ابتدای دیدار وزیر نیرو گزارشی از وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین