کد خبر: 156781002
تاریخ انتشار: سه شنبه 10 بهمن 1396
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

حجت الاسلام و المسلمین رضوی از برگزاری مرحله دوم و تکمیلی کارگاه آموزش تعالی اساتید بسیجی خبر داد.

  رضوی از اداره کل تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران گفت: به حول و قوه الهی این دوره در تاریخ های 12 و 13 اسفندماه 1396 در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.

  وی در تشریح برنامه های این کارگاه گفت : مرحله مقدماتی این دوره در بهمن ماه سال 1395 برگزار گردیده بود و اساتید منتخب از استان های سراسر کشور لازم است در آزمون این دوره که از منابع و محتوای شده در دوره مقدماتی طراحی شده است شرکت نموده و چنانچه حد نصاب لازم تعیین شده در آزمون را کسب نمایند، می توانند در مرحله دوم این دوره در تاریخ های یاد شده شرکت نمایند.

ایشان همچنین با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده، تاکید نمودند که اساتید گرانقدر ابتدا باید اطلاعات خودرا در فرم بروزرسانی اطلاعات، تکمیل نموده و پس از دریافت پیامک تایید وارد سیستم آموزش جامع مرکز مدیریت خواهران «سیما » شده و پس از دریافت منابع و محتوای ارائه شده در طول مدت  زمانبندی آموزشی در آزمون این دوره شرکت نمایند.

یادآوری می گردد، مهلت شرکت در آزمون دوره تعالی اساتید بسیجی از 15 الی 30 بهمن ماه سال جاری می باشدو اساتید محترم، پس از دریافت پیامک تایید بروز رسانی اطلاعات می تواننددر آزمون شرکت نمایند.

این فرم ازساعت 16 مورخ 10بهمن ماه 1396

در اختیار اساتید قرار خواهد گرفت

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین