کد خبر: 156805635
تاریخ انتشار: سه شنبه 10 بهمن 1396
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

حجه الاسلام والمسلمین اسکندری معاون فرهنگی تبلیغی مرکز از فرار سیدن زمان برگزاری جشنواره استانی "کتاب یار "خبر داد و گفت :

با توجه به اهمیت کتاب و کتابخوانی و تاکیدات دین مبین اسلام و با نظر به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی )بر این امر و اهمیت و جایگاه آن در پیشگیری از هجمه های دشمنان اسلام و نیاز به گسترش و ارتقاء اطلاعات حوزویان در مقابله با شبهات روز ، باید بیش از پیش بر ترویج کتابخوانی در بین حوزویان پرداخته و سپس در جهت نهادینه کردن این فرهنگ در بین اقشار جامعه کوشش نمود.

وی در ادامه افزود:با این هدف مسابقات کتابخوانی و طرح سیر مطالعاتی بر گسترش فضای مطالعات غیر درسی و مورد نیاز در بین حوزویان کمک شایانی نمود و در همین راستا دستور العمل اجرایی"دومین جشنواره کتاب یار " جهت تقدیر از برگزیدگان سیر مطالعاتی سال 1396 به مدیریت های استانی ابلاغ گردید .

مسئول اداره کتابخوانی و نشریات نیز در این موردگفت : درسال جاری دو دوره از مسابقات سیر مطالعاتی عمومی برگزار شد و در هر دوره شاهد استقبال چشمگیر شرکت کنندگان بودیم.

دکتر میر علی ملک در ادامه افزود: "جشنواره های استانی کتاب یار"و تقدیرات مدرسه ای می تواند در ترغیب و تشویق افراد به امر کتابخوانی کمک شایانی نموده و بر طراوت روحی و ارتقاء علمی جامعه حوزویان بیفزاید.

وی در ادامه گفت : این جشنواره هر ساله در ایام ا... دهه فجر جهت تقدیر از برگزیدگان سیر های مطالعاتی برگزار می گردد؛ امید است که با همکاری مدیریت های استانی با اجرای این نوع طرح ها، در توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین حوزویان خواهر، گام های موثرتری برداریم .

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین