کد خبر: 157921466
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 بهمن 1396
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

اولین دوره تربیت مبلغ نوین ویژه طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در تاریخ 10 بهمن ماه به پایان رسید. این دوره که به همت اداره کل امور دانش آموختگان و اداره کل امور تبلیغی حوزه‏های علمیه خواهران، در دو نوبت صبح و عصر برگزار شده بود، از تاریخ سوم دی ماه برگزار و با برگزاری 21 جلسه به کار خود پایان داد.

این دوره مزین به حضور بیش از 280 نفر از طلاب و دانش آموختگان بوده است که با هدف آشنایی طلاب و دانش آموختگان با فضای مجازی، وبلاگ نویسی و مهارت‏های تبلیغ در فضای مجازی به صورت مجازی برگزار گردید.

حجت‌الاسلام محمد سلطانیه رئیس اداره ارتقاء اداره کل امور دانش آموختگان گفت: آزمون این دوره در تاریخ 18 تا 21 بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در دوره، بعد از قبولی در آزمون، به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم معرفی و فعالیت‏های تبلیغی خود را به صورت فردی و گروهی به انجام خواهند رساند.

حجت‌الاسلام رضوی رئیس اداره آموزش های مجازی اداره کل امور تبلیغی هم اظهار امیدواری کرد که با برگزاری چنین دوره‏‌هایی، شاهد توان افزایی خواهران طلبه و افزایش سطح توانمندی ایشان در فعالیت‏های فرهنگی تبلیغی در فضای مجازی باشیم.

اخبار تکمیلی مرتبط با آزمون این دوره، در پایگاه اطلاع ‌رسانی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‏‌های علمیه خواهران به آدرسhttp://farhangi.whc.irاطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین