کد خبر: 160274510
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » نحس ترین جایزه عادل فردوسی پور!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

 امیر قلعه نویی هفته گذشته تصمیم گرفت خیلی ساکت و بی سروصدا و بدون ارایه هیچ توضیحی به جدل چند ساله اش با برنامه نود و عادل فردوسی پور پایان بدهد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
نحس‌ترین جایزه عادل فردوسی‌پور!
 

به گزارش ایران اسلامی،  امیر قلعه‌نویی هفته گذشته تصمیم گرفت خیلی ساکت و بی‌سروصدا و بدون ارایه هیچ توضیحی به جدل چند ساله‌اش با برنامه نود و عادل فردوسی‌پور پایان بدهد. او که در این سال‌ها تندترین الفاظ ممکن را علیه نود به کار برده بود، خیلی ناگهانی راضی شد با دوربین این برنامه مصاحبه کند و تندیس ویژه «بهترین مربی دی‌ماه» فوتبال ایران را از دست‌اندرکاران آن تحویل بگیرد.

 

با این وجود ظاهرا برنامه نود حتی برای این دشمن قدیمی و دوست جدید هم خوش‌یمن نبوده است؛ چرا که امیر بلافاصله بعد از آشتی با نود دو شکست عجیب و سنگین را تجربه کرد. ذوب‌آهن که در لیگ برتر شش پیروزی متوالی به دست آورده بود و در آخرین بردش توانسته بود استقلال شفر را از پیش رو بردارد، بلافاصله بعد از تحویل تندیس کذایی به قلعه‌نویی با نتیجه عجیب 4بر2 برابر سایپا شکست خورد.

 

تیم اصفهانی سپس خودش را آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا کرد. این تیم که با تصاحب سهمیه نفت تهران مجاز به حضور در مسابقات آسیایی شده، در گروه نسبتا آسانی قرار گرفته است. با این وجود ذوب‌آهن در اولین بازی‌اش برابر صدرنشین لیگ قطر بدجوری غافلگیر شد و در شرایطی که یک بر صفر از الدحیل جلو بود، نهایتا با حساب سه بر یک مغلوب این تیم شد. الدحیل یا همان لخویای سابق تنها تیم قدرتمند گروه ذوب‌آهن است که انتظار می‌رود همراه نماینده ایران از این گروه به دور بعد صعود کند. لوکوموتیو تاشکند و الوحده امارات دیگر تیم‌های حاضر در این گروه هستند. به این ترتیب دو شکست سنگین و متوالی قلعه‌نویی بعد از آشتی با عادل فردوسی‌پور، دوباره موضع کسانی را تقویت می‌کند که معتقدند برنامه نود نحس است!

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین