کد خبر: 160304932
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » باید معجزه ای رخ دهد تا پرسپولیس قهرمان نشود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز گفت: با توجه به اختلاف امتیاز ایجاد شده، پرسپولیس قهرمان لیگ برتر کشور می شود مگر آنکه معجزه ای رخ دهد و این اتفاق نیفتد.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
باید معجزه‌ای رخ دهد تا پرسپولیس قهرمان نشود
 

به گزارش ایران اسلامی، رحمان رضایی در مورد شرایطش در تیم برق شیراز اظهار داشت: در بازی برق جدید شیراز با مس کرمان من روی نیمکت تیم حضور نداشتم. بنده از سه‌شنبه به تیم اضافه شدم و تمرینات خود را با تیم آغاز کردم.

وی در خصوص بازی با تیم صبای قم عنوان کرد: درست است که تیم صبای قم وضعیت مناسبی در جدول لیگ یک ندارد، اما این تیم در خانه خود از ما پذیرایی می‌کند. ما قصد داریم تا در این بازی غافلگیر نشویم و حتما برای ۳ امتیاز این بازی می‌جنگیم.

سرمربی برق جید شیراز در خصوص شایعه جادوگری در لیگ یک تصریح کرد: در فوتبال ایران زیاد از جادوگری صحبت شده است و من فکر می‌کنم که خیلی‌ها از آن استفاده می‌کنند. این کار درست و عقلانی نیست و من اعتقادی به آن ندارم.

رضایی در خصوص وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر گفت: معتقدم با توجه به اختلاف امتیاز ایجاد شده، پرسپولیس قهرمان لیگ برتر کشور می‌شود مگر آنکه معجزه‌ای رخ دهد و این اتفاق نیفتد. من معتقدم برانکو می‌خواهد پرسپولیس را با ایجاد رکورد و اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین