کد خبر: 160317962
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » ایران اسلامی » محاکمه پسر نوجوان به خاطر بلایی که سر «پرنیان» در ساحل بابلسر آورد‎ +عکس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پسرنوجوان هنگام موتورسواری در ساحل شمال و پس از تصادف با دخترک 6 ساله، او را به کام مرگ هولناکی کشاند.

به گزارش چی 24 به نقل از ایران اسلامی:
محاکمه پسر نوجوان به خاطر بلایی که سر «پرنیان» در ساحل بابلسر آورد‎ +عکس
 

به گزارش ایران اسلامی، پسرنوجوان هنگام موتورسواری در ساحل شمال و پس‌از تصادف با دخترک 6 ساله، او را به کام مرگ هولناکی کشاند.

 

 

این حادثه  ساعت 15و30 دقیقه عصر روز جمعه 13 بهمن ماه 96 در یکی از محله‌های بابلسر-استان مازندران- رخ داد که در جریان آن دخترکوچولویی به نام «پرنیان» زیرچرخ موتورسیکلت پسرنوجوان جان باخت.

پدربزرگ قربانی ماجرا که هنگام وقوع حادثه، کنار نوه‌اش بود گفت: «پرنیان»، نوه پسری من بود. مادر او بلافاصله بعد از تولد دخترش از پسرم جدا شد و زندگی جدیدی را شروع کرد. از همان موقع نیز نوه‌ام با ما زندگی می‌کرد.

 روز حادثه ما برای هواخوری کنار ساحل رفته بودیم. داشتیم از ساحل صدف جمع می‌کردیم که یکباره موتورسیکلت با پرنیان تصادف کرد و نوه‌ام روی ماسه‌های ساحل افتاد و به علت شدت ضربه وخونریزی در دم جان سپرد.این در حالی بود که موتورسواران با دیدن این صحنه بسرعت فرارکردند اما مأموران پلیس وارد عمل شده و با تلاش‌های گسترده راننده موتورسیکلت را بازداشت کردند.

پس ازتحقیقات مقدماتی، اواخرهفته گذشته متهم بازداشت شده در حضور پدربزرگ قربانی حادثه برای تحقیقات قضایی به شعبه 102 دادگستری بابلسر انتقال یافت.بعد از تفهیم اتهام، عامل حادثه به تشریح جزئیات روزماجرا پرداخت وضمن ابرازپشیمانی شدید، خواستاربخشش اولیای دم شد.وی درباره حادثه گفت:در حال موتورسواری در ساحل بابلسر بودم که ناگهان کنترل موتور از دستم خارج و به سمت دختربچه منحرف شد و با او برخورد کردم. من گواهینامه موتور ندارم و اتهام‌ام را می‌پذیرم.

قاضی پرونده نیز با توجه به اعتراف‌های صریح متهم، او را به‌خاطر نداشتن گواهینامه، فرار از محل حادثه، موتورسواری در منطقه ممنوعه و تصادف منجر به مرگ مجرم شناخت و برایش قرار قانونی صادر کرد.

بنا بر این گزارش، قرار است بزودی حکم دادگاه درباره متهم صادر شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین