کد خبر: 160330184
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » شورای اقامه نماز در شهرستان های مازندران فعال شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون توسعه و امور اقتصادی استاندار مازندران:

ساری- معاون توسعه و امور اقتصادی استانداری مازندران بر ضرورت فعال شدن شورای اقامه نماز در سطح شهرستان ها تاکید کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرنگار مهر، حسن خیریانپور ظهر شنبه در ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه همه اقدامات در نظام جمهوری اسلامی، اعم از عمرانی، اقتصادی و فرهنگی وسیله‌ای برای رسیدن انسان به کمال غایی است، افزود: فی‌نفسه ساختن پل یا مدرسه هدف نیست، بلکه وسیله‌ای برای رسیدن به کمال است و بنابرین، باید همه امور خود را در نظام اسلامی بر این امر متمرکز کنیم.

معاون توسعه و امور اقتصادی استانداری مازندران، بر ضرورت فعال شدن شورای اقامه نماز در سطح شهرستان‌ها تأکید کرد و افزود: استان نقش سیاست‌گذاری و هدف‌گذاری را دارد و اجرا باید در شهرستان‌ها باشد و عملکرد این شوراها باید سالانه ارزیابی گردد و شهرستان‌های با عملکرد خوب تقدیر شوند و با عملکرد ضعیف تذکر گیرند.

وی بر پیگیری اقامه نماز شهرستان‌ها در سه سطح مجموعه دستگاه‌های دولتی، تشکل‌های غیردولتی و عموم مردم تأکید کرد و افزود: برای تعمیق فرهنگ نماز و اجرایی کردن نماز در ادارات باید در هر دستگاه شورای اقامه نماز تشکیل شود.

خیریانپور با اشاره به مسافرخیز بودن استان مازندران، بر انجام برنامه ‌ریزی برای ساخت پارک، سرویس بهداشتی و نمازخانه مناسب در مدخل ورودی استان تأکید کرد و افزود: این خلا در استان مازندران دیده می‌شود.

وی در رابطه با تخصیص اعتبارات گفت: شورای برنامه‌ریزی استان می‌تواند اعتباری برای مرمت و بهسازی مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی تخصیص دهند.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین