کد خبر: 160330188
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » سید حسن نصرالله لبنان را در موضع قدرت قرار داد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان:

رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان ضمن تمجید از مواضع دبیر کل حزب الله لبنان آنرا تقویت کننده موضع رسمی این کشور در برابر رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان ضمن تمجید از سخنان روز گذشته سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: سخنرانی نصرالله شامل همه مشکلات امت عربی و اسلامی و حل آن بود. این سخنرانی فراگیر و کامل بود.

وی افزود: نصرالله هنگامی توان مقاومت در خدمت دفاع از حقوق لبنان قرار داد، موضع رسمی لبنان را تقویت کرد و این به لبنان قدرت و قوت در مذاکرات می دهد.

عبدالرزاق  گفت: میشل عون رئیس جمهور، نبیه بری رئیس پارلمان و سعد حریری نخست وزیر لبنان در قبال ثروت نفتی لبنان موضع واحد اتخاذ کنند زیرا لبنان با ارتش، ملت و مقاومت در پشت سر مواضع شجاعانه و مخالف با هر گونه امتیازی دهی شما قرار دارد.

رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان بیان کرد: اجماع ملی برای عدم چشم پوشی از حق ما وجود دارد به ویژه که ما قدرت بازدارندگی در برابر دشمن داریم. لبنان در موضع قدرت و دشمن در موضع ضعف است. از آمریکا باید پرهیز شود زیرا دشمن است و به نفع منافع صهیونیستها کار می کند. کرامت ما لبنانی ها اجازه نمی دهد که در برابر آمریکا سر تعظیم فرود آوریم. اگر جنگی در دفاع از لبنان و ثروتهای آن رخ دهد ما همه به عنوان ملت لبنان سربازانی در دفاع از حقوق و کرامت مان خواهیم بود.

وی تاکید کرد: آمریکا باید بداند که ما همانند امیران و برخی پادشاهان و حکام نیستم که دنباله رو آمریکا و دستورات آن باشیم ما کرامت مان را با خون شهیدان و قهرمانان مان رقم زده ایم.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین