کد خبر: 160340918
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » انتقاد از تبعیض در ساختار مدیریتی برخی از ادارات استان کرمانشاه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: در ساختار مدیریتی ادارات تبعیض وجود دارد و برخی مدیران در برخورد با ارباب رجوع عدالت را رعایت نمی کنند و نگاهشان به افراد سفارش شده متفاوت است.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز شنبه در جلسه راهبردی توسعه مدیریت استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، هدف از برگزاری این جلسه را پیشرفت و توسعه استان عنوان کرد و افزود: شورای راهبردی توسعه مدیریت استان کارگروه مهمی است و انتظار است مدیران به نحو احسن در این جلسه شرکت کنند تا به پیشرفت و توسعه برسیم.

بازوند اظهار داشت: در این راستا محور پیشرفت مردم هستند که لازم است میزان رضایتمندی آنها را از کار مدیران بسنجیم که تا چه حد از عملکرد مدیران دولتی ابراز رضایتمندی دارند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: متاسفانه در ساختار مدیریتی ادارات تبعیض وجود دارد و برخی مدیران در برخورد با ارباب رجوع عدالت را رعایت نمی کنند و نگاهشان به افراد سفارش شده متفاوت است.

بازوند با اعلام گلایه مندی مردم از این نوع مدیریت، خاطر نشان کرد: سرگردانی ارباب رجوع در ادارات که گاهی برای انجام یک کار اداری کوچک باید چندین بار مراجعه کنند یکی دیگر از مواردی است که موجبات ناخرسندی مردم از مدیریت را در پی دارد و در ملاقات‌هایی که با مردم داشتم از این موارد گلایه مند بودند که باید این مسائل و مشکلات را حل و فصل کنیم.

استاندار کرمانشاه همچنین افزود: امروز فضای بهبود کسب و کار در استان کرمانشاه با شاخص بالای بیکاری فضای مناسبی نیست و بیش از ۶۰ درصد مشکلات به نبود فضای کسب و کار در درون ادارات برمی گردد و همه ما در این راستا دخیل هستیم.

وی تاکید کرد: اگر بهبود فضای کسب و کار ادارات را روان و تسهیل کنیم بدون شک به وضعیت مطلوبی خواهیم رسید و شاهد کاهش نرخ بیکاری استان خواهیم بود.

بازوند تصریح کرد: اینکه ما جلساتی را تشکیل دهیم ولی ساختار مدیریتی ما اشکال داشته باشد کاری را پیش نمی بریم.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: باید بر اساس میزان پیشبرد کار مردم و رضایتمندی آنها دستگاههای نمونه را معرفی کنیم نه بر اساس یکسری اعداد و ارقام.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین