کد خبر: 160343055
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » ۲۸۰۰تن میوه ویژه شب عید در آذربایجان غربی ذخیره سازی شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
۲۸۰۰تن میوه ویژه شب عید در آذربایجان غربی ذخیره سازی شد

ارومیه – رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از ذخیره سازی ۲۸۰۰ میوه شب عید برای تنظیم بازار نوروز خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرگزاری مهر، اسمعیل کریم زاده در این خصوص اظهارداشت: برای تامین میوه شب عید در استان ۲ هزار و ۸۰۰ تن میوه اعم از پرتقال و سیب ذخیره سازی می شود که ۲ هزار تن پرتقال و ۸۰۰ تن سیب درختی را شامل می شود.

وی با اشاره به ذخیره سازی میوه شب عید، اظهار داشت: خریدهای مورد نیاز شب عید صورت گرفته و علاوه بر آن زمینه خریدهای لازم به عنوان استان معین برای تهیه میوه شب عید سایر استان های کشور نیز فراهم و تامین شده است.

کریم زاده بیان کرد: برای تامین میوه شب عید در استان ۲ هزار و ۸۰۰ تن میوه اعم از پرتقال و سیب ذخیره سازی می شود که ۲ هزار تن پرتقال و ۸۰۰ تن سیب درختی را شامل می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، بیان کرد: ۸۰۰ تن میوه ممتاز سیب درختی تامین شده و در سردخانه های تعاون روستایی برای تنظیم بازار شب عید ذخیره سازی شده است.

وی، تصریح کرد: آذربایجان غربی جزو استان های تامین کننده سیب درختی ۸ استان کشور است و وضعیت مطلوبی در این زمینه وجود دارد.

کریم زاده، افزود: پرتقال شب عید نیز از نوع والنسیا از جنوب و نیز تامسون از منطقه شمال کشور خریداری شده و در استان در حال ذخیره سازی است.

وی، ادامه داد: امیدواریم با مدیریت مطلوب، تنظیم بازار و تأمین به موقع میوه مورد نیاز به خصوص در ایام منتهی به پایان سال، رفاه حال مردم استان را فراهم کنیم تا مردم هیچ گونه دغدغه ای در خصوص تأمین میوه شب عید خود را نداشته باشند.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین