کد خبر: 160345153
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » قائم مقام سازمان تنظیم مقررات ارتباطات منصوب شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
قائم مقام سازمان تنظیم مقررات ارتباطات منصوب شد

مسعود همدانلو با حکم معاون وزیر ارتباطات به سمت قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی مهندس مسعود همدانلو را به عنوان قائم مقام این سازمان در امور هماهنگی منصوب کرد.

مسعود همدانلو پیش از این سمت مشاور دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی و مدیرکل حوزه ریاست و امور راهبری دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی را به عهده داشت.

فلاح جوشقانی - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تودیع قائم مقام جدید رگولاتوری با اشاره به اهمیت تعامل با نهادهای سیاستگذار در حوزه ICT از جمله مرکز ملی و شورای عالی فضای مجازی تصریح کرد: امیدوارم آقای همدانلو با تجربه‌ای که از فعالیت در این نهاد دارند، در ایجاد تعامل مطلوب‌تر بین رگولاتوری و مرکز ملی فضای مجازی و سایر رگولاتورها در حوزه‌های مختلف بانکی، صنعتی و ... تلاش کند.

وی گفت: همچنین انتظار می رود وی به عنوان قائم مقام در تحقق تکالیفی که در قالب برنامه ششم توسعه به عهده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گذاشته شده، نقش موثری داشته باشد.

در این مراسم مسعود همدانلو نیز با اشاره به اینکه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بخشهای مختلف زندگی مردم عجین شده، گفت: به همین دلیل مردم از رگولاتورها انتظار فراهم کردن ارتباط خوب با سرعت خوب و خدمت پایدار را دارند و در فضای موجود، رگولاتورها، رهبری و توانمندسازی محیط ارتباطی و فناوری اطلاعات را به عهده دارند.

وی افزود: با همگرایی فناوریهای ارتباطی و اطلاعاتی و ظهور نسل پنجم رگولاتوری، همکاری با سایر نهادهای تنظیم مقررات در عرصه داخلی و بین‌الملل الزامی است.

همدانلو با تاکید بر نقش رگولاتوری در شکل‌گیری اقتصاد دیجیتال تصریح کرد: تا ارتباط مناسب و پایدار وجود نداشته باشد عملاً فرصت‌های جدید کسب و کار در کشور اتفاق نخواهد افتاد.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین