کد خبر: 160345157
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » تردد در گردنه مائین بلاغ تکاب با زنجیر چرخ امکان پذیر است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
تردد در گردنه مائین بلاغ تکاب با زنجیر چرخ امکان پذیر است

ارومیه- فرمانده پلیس راه تکاب – شاهین دژ گفت: تردد در گردنه مائین بلاغ در ۳۵ کیلومتری محور تکاب – شاهین دژ به علت بارش برف و کولاک شدید تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرگزاری مهر، سروان بابک رضانژاد در این خصوص افزود: شهروندانی که قصد تردد در این محور را دارند باید از زنجیر چرخ استفاده کنند و با توجه به مه آلود بودن مسیر و دید افقی محدود در جاده از تردد شبانه خودداری کنند.

وی اظهار داشت: رانندگان پیش از حرکت و تردد در این محور از وضع فنی وسیله نقلیه خود به ویژه وضع لاستیک ها، شیشه ها، آب رادیاتور و آبپاش برف پاک کن و سیستم گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

رضا نژاد بیان کرد: با توجه به تداوم بارش برف و باران در روزهای آینده رانندگان در محورهای مواصلاتی تکاب زنجیرچرخ، تجهیزات زمستانی، پتو گرم و تغذیه خشک و سوخت کافی همراه داشته باشند.

وی با تاکید بر خودداری از ترددهای غیر ضروری در جاده های برفی تکاب ادامه داد: راهداران شهرستان تکاب به طور مستمر و مداوم مسیرهای بین شهری و روستایی را برف روبی و بازگشایی می کنند.

شب گذشته امدادگران تکابی ۶۰ مسافر در ۱۵ خودروی گرفتار در برف و کولاک در گردنه مائین بلاغ در ۳۵ کیلومتری محور تکاب - شاهین دژ را نجات دادند.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین