کد خبر: 160345159
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » توصیه وزیر خارجه آلمان به آمریکا برای حفظ برجام
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش ایسنا، زیگمار گابریل در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ با تکیه بر ادعاهای بی‌اساس غرب علیه کشورمان، به همکاری‌های آلمان و روسیه در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: ما اجازه ندادیم که ایران به یک کشور دارای بمب هسته‌ای تبدیل شود. ما با روسیه بر سر برجام مذاکره کردیم و از شرکای آمریکایی‌مان می‌خواهیم که این توافق را لغو نکنند.

گابریل ادامه داد: در ازاء از آنها می‌خواهیم که تلاش کنند با کمک یکدیگر راهبردهای جدیدی را برای مقابله با سیاست‌های بی‌ثبات کننده ایران و عقب راندن نفوذ آن در منطقه خاورمیانه تعیین کنیم.

وی همچنین گفت: اکنون ما باید به یک راه حل پایدار و دائمی برای بحران سوریه و یمن دست یابیم، چراکه این تنها راه کمک به مردم این کشورها و مقابله با تلاش هژمونیک ایران است.

به گزارش ایسنا، غرب و آمریکا تحت رهبری رژیم صهیونیستی در حالی ایران را به دست داشتن در اقدامات بی‌ثبات‌کننده در منطقه متهم می‌کنند که این کشورها خود عامل اصلی جنگ و ناآرامی در خاورمیانه هستند اما تلاش می‌کنند تا با متهم کردن ایران بر این واقعیات سرپوش بگذارند و جمهوری اسلامی را برای مشکلات منطقه مقصر جلوه دهند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین