کد خبر: 160345171
تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396
خانه » سایت های خبری » تهران پرس » رخت سیاه بر تن فوتبال همدان/قصه پاس در همدان به سر رسید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
خداحافظ پاس بزرگ همدان؛

همدان- تیم فوتبال پاس همدان در هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست برابر شهرداری بم به لیگ دسته ۳ فوتبال کشور سقوط کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از تهران پرس:

به گزارش خبرنگار مهر، باز هم هفته پایانی رقابت‌های فوتبال برای همدانی‌ها با تلخی همراه بود چنان که پاسی‌ها در هفته پایانی از لیگ برتر به لیگ دسته اول فوتبال کشور افتادند، در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال به لیگ دسته دوم فوتبال کشور افتادند و حالا در هفته پایانی لیگ دسته دوم پاس به لیگ دسته ۳ فوتبال کشور سقوط کرد.

واقعاً باید یک خسته نباشید و خدا قوت جانانه به اعضای هیئت‌مدیره تیم فوتبال پاس همدان گفت که با تصمیمات اشتباه خود یکی پس از دیگری پاس را به منجلاب نابودی کشیدند؛ تصمیماتی که در زمان پاس را به لیگ دسته دوم و حالا به لیگ دسته سوم فرستاده است.

وقتی فردی جوان و البته ناآشنا با بازی فوتبال و از صنف آهن را بر مدیرعاملی تیم فوتبال پاس در این فصل انتخاب کردند همه گفتند انتقاد نکنید به تیم ضربه نزنید اما کسی صدای مظلومیت تیم فوتبال پاس را نشنید و حالا همین انتخاب‌های غلط باعث شد تا سومین سقوط تاریخی پاس در فوتبال همدان ثبت شود و تاریخ هرگز فراموش نخواهد کرد.

پاسی که می‌توانست تنها با یک تساوی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بماند خیلی راحت با ۲ گل از شهرداری بم شکست خورد تا پرونده این تیم شاید برای همیشه در همدان بسته شود.

حالا مدیریت غلط فوتبال همدان به عنوان یک چهره شاخص در فوتبال کشور شناخته‌شده است چراکه مدیران این استان توانایی نگاه‌داشتن یک تیم را ندارند و آخرین قهرمان فوتبال آسیا در ایران را به نابودی کشیدند.

به‌طورقطع حال باید از استاندار همدان، نمایندگان همدان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، رئیس هیئت فوتبال و سایر اعضای هیئت‌مدیره این تیم؛ جواب احساسات و آبروی ازدست‌رفته فوتبال همدان را بدهند.

منبع : خبر گزاری مهر

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین